sevdiğimle barıstım siz ne dersiniz

Kodla Büyü

crazyman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
sevdiğim kızla 5 ay sonra tekrardan barıstım ciddiydik ayrıldık şimdi yeniden barıştık ama su an başlangıctayız siz ne düşünürsünüz? tereddütteyim yine olur mu

en ufak tartışmanızda eskisinden daha kötü olursunuz.. Dikkat edin

yaa bazı seyleri cok uzatıyor böyle yapısı var ve ben evlenirsem bunlşar ileride problem olur mu diye içim içim yiyor ama sevyorum onudaa

çok dikkatli olmak ve eski hataları yapmamak gerekir en ufak bir hatada eski yaşananlar gündeme gelebilir ilişkiniz geçmişte yaşanan sıkıntılardan dolayı çok kırılganlaşmış her iki tarafta çok dikkatli olursa eski mutluluğu yaşayabilirsiniz

harbi abi bahce hortumu nedir banada söylesi,n bayadır giremiyorum forumda hortumlar falan mı dönüyo :D

Burçlarının uyuşuyor mu ona bak. Burçları ver yorum yapayım.

ayrıldığım erkek arkadaşımla tekrar bir araya gelme olayını daha önce bi kaç kez yaşadım, sonuç yine ayrılık oldu..herkes aynı şeyleri yaşamaz tabii ama benim bi felsefem var.. exten next olmaz :D

ben balıgımda yeni barıstım dogum tarihini unuttum :) sanırım agustostu o agustos hangi burc oluyodu

siz kızlar neden böylesiniz cok uzatıyosunuz yaa barısırke n bişle kavga edecez eski ayrıldıgımız zamanı acıyor haklı cıkmaya calışıyor bende mecburen cevap vermek zorunda kalıorum bakalım yaa olursa olur olmazsa bir numara büyügünü giyerim dermişim :D

ya ben alınganım kız alıngan olmuyo o bişey deyince ben alınıyom ben alınınca o dahada alınıyoo nasıl olacaak ciddi düşündüğüm insan sonuctaa ama böyle oluncaa napcam bilmiyom evlenşnce işler değişimiyomu yaa yoksa korkuyorum ya

crazyman' Alıntı:
ben balıgımda yeni barıstım dogum tarihini unuttum :) sanırım agustostu o agustos hangi burc oluyodu
Eğer doğum tarihini unuttuğunu söylersen zaten ortada sorunun kalmaz :)

İleri de mutlu olamayacağını hissediyorsan yol yakınken dön hocam bir ömür uzun bir süre sonuçta. Ben hoşgörülü birini buldum hiç sorun yok sanki ben kızımda o erkek o denli anlayışlı davranıyor. Hayırlısı artık:) Ayrıca bahçe hortumu başlığıyla gönüllerimizi fetheden arkadasa burdan bir kez daha saygılarımı sunuyorum:)

kahrolmuştuk 5 aydır, ne zaman barışacaklar diye, içimizi rahatlattınız, bu gece artık rahat bir uyku çekerim.

crazyman' Alıntı:
sevdiğim kızla 5 ay sonra tekrardan barıstım ciddiydik ayrıldık şimdi yeniden barıştık ama su an başlangıctayız siz ne düşünürsünüz? tereddütteyim yine olur mu

hocam bizde durum hala bozuk yazınızı okudum moral oldu biraz... :D Herşeyin Gönlünüzce Olması Dileklerimle...

5 ay önce her ne yaşandıysa kırgınlıklar olabilir. Birbirinizi anlayışla dinlemezseniz içinizde kalan kırgınlıklar sizi bitirir. Konuşun iletişim iyidir problemleri anlamaya çalışın. Bu arada aslan baskın burçtur balık ise daha duygusal vicdanlı falan değişik yorumlar yapılabilir umarım bir ömür anlaşırsınız :)

bizde ayrılmıştık tam 9 ay ayrı kaldık. Ama sonunda barıştık ve şuan evliyiz bir çocuğumuz var ve çok mutluyum. Darısı sevginin hakkını verenlerin başına

arkadaşım gerçekten sevseydin böyle bir başlık açmazdın şuanda tekrar barışabildiğin için şükrediyor olurdun evlilik işini iyice düşün evlenirken emin olmazsan evliliğinden hayır görmezsin

Geri