Sesi müzikten ayıramıyorum- Yardım Lütfen

Kodla Büyü

AKADEMİA

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar ekteki dosyada Ali KIRDUDU-Anneme MEktup şiirinin müziği lazım. Ben Goldwave ile denedim çok kötü oldu. Elinde bu fon müziği olan veya bu parçadan sesi kesebilen yardımcı olabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Allah Allah dosya eklenmiyor...

Ekli dosyalar

• Mektup.part1.rar
    5.2 MB · Görüntüleme: 33
  • Mektup.part2.rar
    4.6 MB · Görüntüleme: 34
geçen müzik öğretmenimizle bu konuyu konuşmuktuk sesi müzikten ayıramazsınız m p 3 ise belki katman olarak kaydedilmiş olursa bir ihtimal. diğer türlü çok zor ve verimi düşük oluyormuş

Geçende de bir öğretmen istedi. Olmayacağını nasıl anlatsam diye şekilden şekile girdim. Onların anlayacağı en güzel şekilde nasıl açıklanır?

beyazgolge' Alıntı:
geçen müzik öğretmenimizle bu konuyu konuşmuktuk sesi müzikten ayıramazsınız m p 3 ise belki katman olarak kaydedilmiş olursa bir ihtimal. diğer türlü çok zor ve verimi düşük oluyormuş

Aynen hocam bak birazdan sesi müzikten ayırdıktan sonraki halini ekleyeyim altına. Çok kötü oldu. Acaba elinde bu fon müzği olan var mı arkadaşalr.

Ekli dosyalar

• Mektup-ses yok.part1.rar
    4.8 MB · Görüntüleme: 29
  • Mektup-ses yok.part2.rar
    2.7 MB · Görüntüleme: 28
Bu hafta Kutlu Doğum programı için hep bu işle uğraştım ama sonuç yok.
Adobe Audition kullandım sildi sesi ama müzik dinlenmez hale geldi. :(

hocam ben de tam olarak olmuyor diye biliyorum. en azından tam yapan var mı da hiç duymadım.

Goldwave diye bir program var, onunla yapabilirsiniz fakat pek başarılı olmuyor zaten dijital ortamda birleştirilen ses ve müziği ayırmak neredeyse imkansız.

Geri