ses simgesi

Kodla Büyü

ermansr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ne yaptıysam yapayım ses simgesi görev çubuğuna gelmiyor. sesde bi sorun yok. ama ses simgesini etkinleştir her zaman göster diyorum görev çubuğuna yerleştir diyorum olmuyor. virüs olabilir mi sebebi?

hocam, görev çubuğu özelliklerini alıp görev çubuğu sekmesinde, özelleştire tıklayarak ses ayarını her zaman göster olarak ayarlarsanız sorun kalmaz. .

InVinoVeritas' Alıntı:
hocam, görev çubuğu özelliklerini alıp görev çubuğu sekmesinde, özelleştire tıklayarak ses ayarını her zaman göster olarak ayarlarsanız sorun kalmaz. .
bunu da yapmıştım olmadı..

yanlız bu verdiğiniz linkte ses ayarlarını yapamamaktan bahsediyor.. sorun sadece simgenin gelmemesi.. ses ayarları ve ses gelişi normal.

hocam; ses çok normal ayarlarınıda yapabiliyorum, kısıp yükseltebiliyorum.. ses sürücü ile alakalı olsa ses hiç gelmezdi değil mi hocam? yanlış mı biliyorum..

Yeni suruculerini bulup yukleyebilirsin. Yok ise eskisini kaldir yeniden yukle... Daha sonra da Denetim Masasindan ayarlarini kontrol et.

Başlat denetim mamsaaı görev çubuğu ve başlat menüsü görev çubuğu özelleştir ses ayarının üstüne tıklarsanız ayar etkinleşecek oradan her zaman gösteri seçip onaylarsanız olur sanırım.

Geri