Ses açma simgesi tiklanmiyor

Kodla Büyü

bil_mid

Aktif Üye
Yönetici oturumundan tahtayı açıyorum, fakat sağdaki ses açma simgesine tiklanmiyor ve ses çıkmıyor. Bu sorunu çözemedim ne yaptıysam, bilgi sahibi olanlar yardimci olursa cok sevinirim.

bil_mid' Alıntı:
Yönetici oturumundan tahtayı açıyorum, fakat sağdaki ses açma simgesine tiklanmiyor ve ses çıkmıyor. Bu sorunu çözemedim ne yaptıysam, bilgi sahibi olanlar yardimci olursa cok sevinirim.
Dokunmatikten kaynaklanıyor olabilir istersen yeniden kalibre et yada fare takarak dene. Birde ekranın önünden ses artırma tuşları var oradan ses verebilirsin.

Hocam kalibrasyon yaptim orda sorun yok, ekrandan sesi açıyorum ama yine ses çıkmıyor, ekrandaki simgeye uzun tiklayinca ses %0 yazip kayboluyor. Butun tahtalarda aynı sorun var. Başka çözüm önerisi var mi

bil_mid' Alıntı:
Hocam kalibrasyon yaptim orda sorun yok, ekrandan sesi açıyorum ama yine ses çıkmıyor, ekrandaki simgeye uzun tiklayinca ses %0 yazip kayboluyor. Butun tahtalarda aynı sorun var. Başka çözüm önerisi var mi
Hocam sağdan ulaşamıyorsan denetim masasından (Denetim Masası\Donanım ve Ses) açıp hoparlör sesini yükseltebilirsin. Açılan menüden hoparlör simgesine çıft tıkla başka bir pencere açılacaktır buradan düzey sekmesine gel sesi yükselt.

Ayrıca, Denetim Masası\Donanım ve Ses kısmında ses aygıtı devre dışı bırakılmış olabilir. Bu pencerede sağ tıklayarak "Devre dışı bırakılmış aygıtları göster"i seçin ve yeni bir ses aygıtı eklendiğini görürseniz onu da etkinleştirin.

Bende dw aynı sorun var yukarıda yazan tüm çözüm yollarını denedim ama ses hala yok. Denetim masasndan bakınca da ses aygıtı takılı değil diyor. Donanımsal olabilir mi

Geri