sertifikanın çıkması çok iyi oldu

Kodla Büyü
germosa' Alıntı:
şimdiye kadar uygulamalarda sorun çıkınca, hataları falan googleda aratıp çözüm arıyorduk şimdi aramıyoruz direkt geçiyoruz, rahatladık.

öğretmen arkadaşlara drive anlatıyordum, usb taşıyıp tahtalara virüs bulaştırmayın teknolojiyi kullanın diyordum şimdi onu da anlatmiycam rahatladım.

ne gerek var böyle şeytan icatlarına evinde at usbye getir okula okulda at usbye götür evine, usb engellenene kadar.
:++:
+ benim bütün çalışmalarım driveda olduğu için artık açamıyorum ve dolayısıyla çalışmıcam çok güzel... yaşasın

Bir sorun mu oldu, ornek mi bulmak lazim? ya da uygulama icin icerik? hic kafayi yormayin, meb engellemis yapacak bisey yok diyip gecin bu kadar basit. oturup youtube falan takilirim artik sahsi internetimden ama tek kelime okuldaki sorunu cozmek icin kullanmam. Kendileri dusunsunler.

evet evet çok güzel oldu, keşke imkan olsa evlerimizde de kullanabilsek bu nimeti

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
halk eğitimdeyim. Devasa bir sınav arşivi drive ile tarih oldu. diğer bt öğretmeni arkadaşımın emeğiydi. bilgisayar kullanımı ile ilgili çoğu alt başlığı ayrı ayrı kapsayan ve her öğrenme düzeyine ait sınavları yapmamıza gerek kalmadı artık :) hayır yaptığım sınavların notlarına ulaşıp giremiyorum bile kafadan atacaz artık 80 - 90 hepsi ileri düzey kullanıcı nasıl olsa :)

Hocam Halk eğitimler kendi özel İnternetini alabilirler bununla ilgili yazı var.

hatta o kadar iyi oldu ki öğrenciler drivea bile girmiyor diye ailelerinden internet paketimizi yükselt de okulda internetimizi paylaştıralım demeye başladı hepten kaybettik

Yakında açılacağı kanaatindeyim. Arada kaynamış birkaç site mevcut. hatta bir ara benim gariban blogum bile gitmişti.

farkettim windows güncellemeleri de almıyor sertifika yüzünden. yada sadece bende öyle bir sorun mevcut.

Geri