SERTİFİKA SORUNUNU ÇÖZEMEDİM

Kodla Büyü

yağmur07

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulda bir bilgisayar sertifika hatası veriyor. Hem Chromda hemde internet explorerda. Daha önce meb sertifikasını yüklemiştim zaten böyle bir sorun yoktu. Sertifikayı kaldırıp tekrar ykledim. Bilgisayarın tarih saati de güncel. Ama hangi siteye girmeye çalışsam uyarı veriyor. Kesin bi çözümü var mı? ne yapabilirim. Aciil.

Hocam muhtemelen sertifika guvinelmeyen sertifakalar listesine almistir. Chore dan sertifaklar menusunden sertifaklari yonet de olabikir guvilmeyen sertifakalar listesinden fatihca sertifikasini silersen sorun duzelecektir.

hakançöllü' Alıntı:
Hocam muhtemelen sertifika guvinelmeyen sertifakalar listesine almistir. Chore dan sertifaklar menusunden sertifaklari yonet de olabikir guvilmeyen sertifakalar listesinden fatihca sertifikasini silersen sorun duzelecektir.

evet ben de bugün pc de meb sertifika yüklü olduğu halde sadece mozilla firefox'ta aynı sorunu yaşadım, birkaç denemeden sonra, seçenekler/gelişmiş/sertifikalar/sertifikaları göster/yetkili/içe aktar/daha önceden pc ye indirilmiş olan meb sertifika dosyasını seç/tamam. şeklinde çözdüm.

Geri