Serdengecti paylaşımları hakkında

Kodla Büyü
habibocak' Alıntı:
Sayın Hocam,

Aynısını MEBWEB derslerinde bende yaşadım. İsmi lazım değil bir kaç kişi demediğini bırakmadı. Sınıf öğretmeni bilişimcilere ders mi verirmiş. Haddini bil. Yok para mı alıyorsun. Yok bundan menfaatin ne? Ankara'ya mı gideceksin? Gözün yükseklerde mi? Arkadaş herkes ota çöpe yorum yazarken ben günlerimi, gecelerimi, yemek saati olan öğle aralarında bile ders anlatıyorum ama milletin söylediğine bak. Geliyor, paylaşılanları alıyor ve ondan sonra da demediğini bırakmıyor. Bu yüzden kızıp bende paylaşımdan vazgeçmiştim. Bir arkadaş dedi ki "köpek gelip seni arkandan ısırsa sen de onu ısırır mısın?". Onun üzerine paylaşımlarıma devam ettim ve ediyorum da. Forumda açılan konuların büyük bir çoğunluğunun zaten bilişimle alakası yok. Ama bizim cami böyle işte.

Sonuç : Bilişim ile ilgili bilgileri ben paylaşmazsam sen paylaşmazsan kim paylaşım yapacak.

İyi çalışmalar.

:+1:

Serdengecti hocamın paylaşımları genelde bizlerin işine yarayacağı tavsiye niteliğinde ki programlardı. Yoksa zaten benim aklımda olan programı bulup indirmem 5 dk sürmüyor.

Fakat hocam bize işe yarayabilecek programları tavsiye ediyordu.

Kararına saygı duyuyorum ama paylaşmaya devamını da canı gönülden isterim.

arkadaşı tanımıyorum sanırım forumda çok bilinen birisi fakat amaç warez program paylaşmaksa bu zaten birçok yerde var ama bu arkadaş programları kendisi kırıyorsa ve temiz cr-ackleri kendisi yapıyorsa haklısınız
ben torrentlerden be birçok siteden istediğim programın kırılmış halini buluyorum, fikir olaraksa wareze karşıyım eğer fiyatı uygunsa öncelikle satın alma yolunu deniyorum zamanında 30 tl ye kampanyadan windows 8 satın aldım ömür boyu en güncel halini download edebiliyorum bunun gibi birçok programı kampanyalı zamanında aldım.eğer bütçeniz varsa orjinal tavsiye ederim

k.cokol' Alıntı:
arkadaşı tanımıyorum sanırım forumda çok bilinen birisi fakat amaç warez program paylaşmaksa bu zaten birçok yerde var ama bu arkadaş programları kendisi kırıyorsa ve temiz cr-ackleri kendisi yapıyorsa haklısınız
ben torrentlerden be birçok siteden istediğim programın kırılmış halini buluyorum, fikir olaraksa wareze karşıyım eğer fiyatı uygunsa öncelikle satın alma yolunu deniyorum zamanında 30 tl ye kampanyadan windows 8 satın aldım ömür boyu en güncel halini download edebiliyorum bunun gibi birçok programı kampanyalı zamanında aldım.eğer bütçeniz varsa orjinal tavsiye ederim
:alkis: :+1:

Konuyu hortlatıyorum ama serdengeçti hocam çok güzel paylaşımların oluyordu birde siteniz vardı paylaşıma devam etseniz yararlı olur kanısındayım.O siteye hergün girerek paylaşımlarınızı takip ediyordum

Hocam site yonetiminden bir arkadasimiz siteye zarar verdigimi soyledi ustune ustluk birde forumda uyari verdi. Ben kendi ihtiyacim olan sizlerinde faydalanacagini dusundugum programlar paylasiyordum ve de test etmeden kontrol etmeden hic bir programi paylasmiyordum. Kirildim acikcasi. Kendi sitemi devam ettirme istegide cok oluyor sizler tarafindan bu konuyu dusunecegim saygilar sevgiler

Hocam sitede paylaşım yapma lakin sitende paylaşımına devam et biz senin paylaşımlarını beğeniyorduk..

" sitende paylaşımına devam et "

site adresi nedir arkadaşlar ?

Kapattı o adresini yine serdengecti.info olması lazımdı diye hatırlıyorum

Geri