Serdengecti paylaşımları hakkında

Kodla Büyü

serdengeçti

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar BBnet sitesinde artık herhangi bir yazılım vs paylaşımında bulunmayacağım. Nacizane bilgi paylaşımında katkım olabilir. Daha önceki paylaşımlarımın linkleri öldüğünde yenilenmeyecektir. Biliyorsunuz Kendime lazım olan ,kullandığım ve size lazım olabileceğini düşündüğüm programların paylaşımlarını da yapıyordum. Artık bu olmayacak.

Herkese sevgiler saygılar... :)

hoam kjime kırıldıysan onun adına özür dilerim, özür dileriz... lütfen paylaşımlarına devam et....

serdengecti' Alıntı:
Arkadaşlar BBnet sitesinde artık herhangi bir yazılım vs paylaşımında bulunmayacağım. Nacizane bilgi paylaşımında katkım olabilir. Daha önceki paylaşımlarımın linkleri öldüğünde yenilenmeyecektir. Biliyorsunuz Kendime lazım olan ,kullandığım ve size lazım olabileceğini düşündüğüm programların paylaşımlarını da yapıyordum. Artık bu olmayacak.

hocam yapmayın biz sizsiz naparız,biçok şeyi sizden öğrendik :sleep: :( :(

Hocam 2010 linlerini yollayacaktın - bekliyorum bende kaç gündür - demek bu sebepten cevap yazmamışsın..

Paylaşım can dır diyeyim ben de :alkis:

oziie' Alıntı:
Hocam 2010 linlerini yollayacaktın - bekliyorum bende kaç gündür - demek bu sebepten cevap yazmamışsın..

Paylaşım can dır diyeyim ben de :alkis:

hocam size verdiğim sözü tutarım;)

Haaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :cry:

hocam bazı paylaşımlarınızdan bende faydalandım;önce ki tüm paylaşımlarınız için haklarınızı helal edin;çok teşekkürler çok faydalı oldu...Dilerim kararınızı gözden geçirirsiniz..

serdengecti' Alıntı:

Bilgi paylaşımı en önemli paylaşım zaten. Programları bir şekilde buluyoruz. Siz bilgi paylaşımda bulunacaksanız öncelikle neden bu kararı aldınız onu açıklayın.

Arkadaşlar ben de hocamın paylaşımlarından faydalandım, kendisine çok teşekkür ederim.
Fakat sanırım sorun "yasal olmayan" yazılım paylaşımının forumda yasak olması. Forumun geleceği ve sürekliliği için bu da lazım biliyorusunuz. Yarın öbür gün meb hattından foruma giremiyorum diye yakınmaların olmaması için bazı konularda taviz verilmiyor.
serdengecti arkadaşımızın kendine ait bir sitesi, blogu vs var mı acaba paylaşımlarını yayınladığı?

Ben foruma katkıda bulunduğumu zannediyordum. Meğer zarar veriyormuşum. Hayırlısı artık.

unknownrealmman' Alıntı:
Arkadaşlar ben de hocamın paylaşımlarından faydalandım, kendisine çok teşekkür ederim.
Fakat sanırım sorun "yasal olmayan" yazılım paylaşımının forumda yasak olması. Forumun geleceği ve sürekliliği için bu da lazım biliyorusunuz. Yarın öbür gün meb hattından foruma giremiyorum diye yakınmaların olmaması için bazı konularda taviz verilmiyor.
serdengecti arkadaşımızın kendine ait bir sitesi, blogu vs var mı acaba paylaşımlarını yayınladığı?

Arkandayım hocam :+1:

Hocam iyi niyetli olduğunuz muhakkak. Ben de paylaşımlarınızdan zaman zaman faydalandım fakat forumun geleceği açısından bence de doğru bir adım olmuş. Kırlmamanız gerektiğini düşünüyorum.

hocam kusura bakmayın sözüm size değil ben şuana kadar hiç bir dosyanızı indirmedim. Nette binlerce dosya indirilen yerler mevcut.

Bir bilişimci aradığı dosyayı bulup indiremiyorsa bu devirde normal bir bilgisayar kullanandan farklı ne olabilir ki.

Ayrıca konu dışı olarak söylüyorum bazı arkadaşlar google da bile arama yapmadan burada konular açıyorlar buda benim garibime gidiyor. Ben mi yanılıyorum bilmiyorum.

vlk4n' Alıntı:
hocam kusura bakmayın sözüm size değil ben şuana kadar hiç bir dosyanızı indirmedim. Nette binlerce dosya indirilen yerler mevcut.

Bir bilişimci aradığı dosyayı bulup indiremiyorsa bu devirde normal bir bilgisayar kullanandan farklı ne olabilir ki.

Ayrıca konu dışı olarak söylüyorum bazı arkadaşlar google da bile arama yapmadan burada konular açıyorlar buda benim garibime gidiyor. Ben mi yanılıyorum bilmiyorum.
:+1:

vlk4n' Alıntı:

:+1:

Sayın hocam sizin paylaşımlarınızdan çok faydalandık hakkını helal et artık. Sizin adınıza baktığımda aklıma hep Osman Yüksel geliyordu. Paylaşıma devam etmenizi isteriz ama fikirlerinize saygı duymak gerekir. Allah yar ve yardımcınız olsun

bence de hocamın paylaşımları faydalıydı..forum için uğraş veren birinin kalbini kırmak hiç hoş olmamış bence..kararınıza saygı duyuyorum, ayrıca içinizi ferah tutun foruma hiçbir zaman zarar vermediniz...her şey için teşekkürler

vlk4n' Alıntı:

Hocam "genel" bir eleştiri olarak kabul edebilirim dediğinizi ama serdengecti hocamızın paylaşımları özgün paylaşımlar idi. Paylaştıkalarına göz atsaydınız hak verirdiniz bana.

"kafkas" ile "unknownrealmman" arasına sadece japonlar giriyor galiba:p Teşekkür ederim Mehmet Hocam.

ben de diyorum neden emekli yazıyor ohh keyfini çıkarın hocam emekliliğin herşeyi zamanında bırakmak lazım emeklerinz için teşkler ayrıca

hocam sorun nedir..bu arada paylaşımların için sağol... devamını da bekleriz tabi.. bu kararı neden aldığınıda bizimle paylaşırsan..

Kayıtlara baktım arkadaşlar duruma açıklık getirelim;

Geçen sene sonuna yakın yasal paylaşım konusunda uyarıyı bende yapmıştım ve kendisinden yasal olmayan paylaşımları forumda paylaşmamasını rica ettim. Kendisi de hocam biraz zaman verirseniz kendime ait site açıp oradan devam edeceğim cevabını vermişti ve kimse de paylaşımlara müdahale etmedi.

Yakın zamanda başka yönetici arkadaşımız yasal paylaşım yapmaması konusunda uyarmış ve sanıyorum hocamızda bu duruma alınmış. Durum budur...
Bence bu konuda alınganlığa gerek yok, yapılan paylaşımlar her ne kadar güzelde olsa sonuçta yasal olmayan paylaşım, gün gelir başımızı ağrıtır.

Kolaylıklar...

Geri