sepet oluşturma

Kodla Büyü

gazierdem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar dreamweaver de alışveriş sitesi yapmayı düşünüyorum..(Allah izin verirse)
yalnız html dışında pek php felan bilgim yok kod çalma olayına da vakıf değilim..
ürüne tıklandığında sepet bölümüne gitmesini ve adet miktarı kadar hesap yapmasını istiyorum ama bir türlü beceremedim.
araştırdım php ile yapıyo galiba ama daha kolay yolu varsa, hazır kodlar gibi, yardımcı olursanız çok sevinirimm..(öyle alışveriş sitesi dediğime bakmayın sadece 10 - 15 ürün:) )
teşekkürler..

Hocam..Hazır kod kullanabilirsiniz..fakat çok ileri gidemezsiniz(bence)..lakin müsait olduğum zamanda size yanıt verebilirm sanırım...tabi İNŞALLAH.

php ajax css konusunda kendini geliştir, e-ticaret sitesi yapman için çok erken, 10-15 ürün ya da 1000 ürün farketmiyor ki...

Rüzgara Karşı' Alıntı:
php ajax css konusunda kendini geliştir, e-ticaret sitesi yapman için çok erken, 10-15 ürün ya da 1000 ürün farketmiyor ki...
arkadaşlar alıcı sadece ürünü alacak ve hesap numaram parayı eft yaptıktan sonra ben de ürünü alıcıya yollayacam bu kadar yani.. sakıncaları ne sizce.. yardımlarınız için teşkkürler.

gazierdem' Alıntı:
Rüzgara Karşı' Alıntı:
arkadaşlar alıcı sadece ürünü alacak ve hesap numaram parayı eft yaptıktan sonra ben de ürünü alıcıya yollayacam bu kadar yani.. sakıncaları ne sizce.. yardımlarınız için teşkkürler.
online para ödeme yoksa dene :)

Geri