Seminer Çalışmaları

Kodla Büyü
Bu durumda online seminer yapılırsa 15 saat seminer ücreti ödenecek mi ödenmeyecek mi acaba? Eğer ödenirse buna 29 ve 30 Haziran günleri 3+3 şeklinde dahil olacak mı

ödenmeyecek sanırım çünkü toplu sözleşme kararı ders yılı içinde fiilen yapılmayan ücretleri ödemeleri kapsıyor. 19 Haziran’da ders yılı bittiği için fiilen yapılmayan görevden ek ders ücret alınamaz diye düşünüyorum

ödenmeyecek sanırım çünkü toplu sözleşme kararı ders yılı içinde fiilen yapılmayan ücretleri ödemeleri kapsıyor. 19 Haziran’da ders yılı bittiği için fiilen yapılmayan görevden ek ders ücret alınamaz diye düşünüyorum
Bahsettiğiniz toplu sözleşme kararı idari izinli olduğumuz durumlar içindi. 19 Haziran'dan itibaren idari izinli değil, görevli sayılacağız. Seminerin okulda ya da online yapılması görevinizi yapmış olmanızı engellemeyeceğinden seminer döneminde ek ders ücretleri ödenmelidir. 29-30'unda da 3'er saat yazılacaktır.

Bu durumda online seminer yapılırsa 15 saat seminer ücreti ödenecek mi ödenmeyecek mi acaba? Eğer ödenirse buna 29 ve 30 Haziran günleri 3+3 şeklinde dahil olacak mı

Kafanızı yormayın hocam, ödemelerle ilgili sıkıntı oluşursa bunu düzeltmesi bir yazıya bakar. Acele etmeyin yazı çıkar ödenecektir diye.

Sorumluluk sınavları sadece 12. sınıflara yapılacak....

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-18 Mustafa SAFRAN ( safran1958) Twitter.png
    Screenshot_2020-06-18 Mustafa SAFRAN ( safran1958) Twitter.png
    27.7 KB · Görüntüleme: 28
Ortaöğretim kurumlarının tüm sınıf düzeylerinde yapılması planlanan sorumluluk sınavları, yine aynı tarihler arasında, sadece 12.Sınıflardan isteyen öğrencilerimize yönelik uygulanacaktır.
Diğer sınıflardaki öğrencilerimiz Eylül ayında yapılacak sınavlara katılacak olup herhangi hak kaybına uğramayacaklardır. Tüm öğrencilere başarılar dilerim.

Mustafa SAFRAN - MEB Bakan Yardımcısı

arkadaşlar okuldan herhangi bir resmi yazı gelmedi seminerle ilgili. sizlerin okuluna geldi mi?
bir de 25 gb yeterli olur mu? eğitimler için?

Bahsettiğiniz toplu sözleşme kararı idari izinli olduğumuz durumlar içindi. 19 Haziran'dan itibaren idari izinli değil, görevli sayılacağız. Seminerin okulda ya da online yapılması görevinizi yapmış olmanızı engellemeyeceğinden seminer döneminde ek ders ücretleri ödenmelidir. 29-30'unda da 3'er saat yazılacaktır.

Mevcut mevzuatta bunula ilgili ayrıntı var mı bilmiyorum
Marttakini ödedikleri için Hazirandakini de ödemek zorunda kalacaklar muhtemelen
Belki bunu için mevzuatta değişiklik bile yapılabilir

Geri