Selçuklu Otogar civarı pansiyon/otel Konya

Kodla Büyü

adadeniz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
merhaba arkadaşlar
Konya selçukluda otogar civarı 4-5 gün konaklama için pansiyon veya otel konusunda bilgisi olan var mı?

otogora yakın var mı bilmiyorum ama yanlış bilmiyosam özkaymak otel var, yol kenarında, ordan da tranvaya binilerek otogara gidilebilir... Bi de otogarın ilerisinde hilton atel mi öyle bişey vardı :)

Konyalı değilim ama öğrencilik yıllarımdan hatırladığım kadarıyla öğretmen evi için yer ayırtmanız gerekebilir yada diğer kurumların misafirhanelerini (polisevi, karayolları vb.) arayabilirsiniz. Ailecek gelecekseniz Bosna-Hersek Mahallesi yada Alaaddin Keykubat Kampüsü civarında da pansiyonlar mevcuttur. Konya'da yer alan otellerin çoğunluğu Mevlana Türbesi - Alaaddin Tepesi civarında yer almaktadır. Ulaşım yönünden problem yoktur, ama uzun süre kalacaksanız kendi aracınızla gelmenizi tavsiye ederim.

Kahvalti dahil 35tl.tayinlerden sonr ben de gidecegim mevlana hz. beni cagirdi.hocasi s.burhaneddinin selami gidecek.

deephunter' Alıntı:
Konyalı değilim ama öğrencilik yıllarımdan hatırladığım kadarıyla öğretmen evi için yer ayırtmanız gerekebilir yada diğer kurumların misafirhanelerini (polisevi, karayolları vb.) arayabilirsiniz. Ailecek gelecekseniz Bosna-Hersek Mahallesi yada Alaaddin Keykubat Kampüsü civarında da pansiyonlar mevcuttur. Konya'da yer alan otellerin çoğunluğu Mevlana Türbesi - Alaaddin Tepesi civarında yer almaktadır. Ulaşım yönünden problem yoktur, ama uzun süre kalacaksanız kendi aracınızla gelmenizi tavsiye ederim.
Dediğiniz bu yerler selçukluda mı? İlk kez konyaya geliyorum da...

Bosna-Hersek Mahallesi ve Alaaddin Keykubat Kampüsü Konyanın İstanbul Yolu girişinde yer alırlar.
Oteller ve konaklama yerlerinin çoğuluğu şehir merkezinde yer alır

Otogara tramvayla 15 / 20 dakikalık mesafede Rixos otel var. 5 yıldızlı olduğu için tuzlu olabilir...

konya selçuklu, meram, karatay diye üç bölgeye ayrılmış, selçuklunun bi ucuyla diğer ucu arasında baya bi mesafe var mesela... Otellerin çoğu otogora tek vasıtayla gidip gelebileceğiniz mesafede, ama otogarın yakınında vasıtasız gidebileceğiniz bi otel yok diye biliyorum ben.

Buzkırıcı' Alıntı:
Kahvalti dahil 35tl.tayinlerden sonr ben de gidecegim mevlana hz. beni cagirdi.hocasi s.burhaneddinin selami gidecek.
hocam bizde selamını okuduğumuz 4 yıl boyunca illettik Hz. Mevlana'ya.
Hocama söyleyebileceğim yerler hep mevlana türbesi yakınlarında. bence en mantıklı tercih merkezdeki öğretmenevi

espri yada laf olsun da torba dolsun diye yazmadım.Tam 12 senedir s.burhaneddin hz. ile aramızda olan özel bir şey.Selamı gidecek bakalım konyada beni ne bekliyor

Buzkırıcı' Alıntı:
espri yada laf olsun da torba dolsun diye yazmadım.Tam 12 senedir s.burhaneddin hz. ile aramızda olan özel bir şey.Selamı gidecek bakalım konyada beni ne bekliyor

Nasıl yani hocam? Rüya falan mı?

Geri