Selçuk Üniversitesi'nin Artık Eğitim Fakültesi Yok!

Kodla Büyü
*konya üniversitesi devlet üniversitesi mi?
*zaten kampüsten de çok uzaktaydı.. inşallah iyi olur..

benc çok iyi olur.ben selcuk eğitimden mezunum.kampüsten ayrı olunca her şeyden mahrum kalınıyordu.ayrı bi vilayet gibi.her türlü sosyal etkinlik kampüste oluyordu.birçok aktiviteden mahrum kalınıyordu. bütün fakültelerin kampüste olması çok daha güzel olur.

bencede iyi oldu inş o selçuk üniversitesinden kalma zihniyetide değiştirirler bir arkadaşım şimdi gazide doktora yapıyor saolsun bölüm başkanı yiğenine yer açmak için o arkadaşı almamıştıki bu kişi flash, photoshop ve programlama konusunda son derece bilgili olması bi yana ingiltereden iş teklifi almış bir arkadaşımızdı inş. bu eş dos kayırmada biter

kampüsten uzakta olması iyiydi aslında.şehir içindeydi.Böyleside güzel olmuş.Meram yolları....ah...

bilteach_85' Alıntı:
bencede iyi oldu inş o selçuk üniversitesinden kalma zihniyetide değiştirirler bir arkadaşım şimdi gazide doktora yapıyor saolsun bölüm başkanı yiğenine yer açmak için o arkadaşı almamıştıki bu kişi flash, photoshop ve programlama konusunda son derece bilgili olması bi yana ingiltereden iş teklifi almış bir arkadaşımızdı inş. bu eş dos kayırmada biter
O dediğiniz şey hiçbir zaman bitmez...

Bir de TEF i kampüsün en ücra köşelerinden birine atmasalardı iyiydi.
O yollar git git bitmıyordu arkadaş
bak hocam nerden hatırlattın şimdi Selçuk günlerini

bilteach_85' Alıntı:

iş teklifi almış ne duruyor hala..

tayinci42' Alıntı:
bilteach_85' Alıntı:

iş teklifi almış ne duruyor hala..

şimdi kırıkkale üniversitesinde araştırma görevlisi ve dışardan aldığı işlerden bizden çok kazanıyor öğretmenliğe hiç başlamadı bile ingiltereye gezmeye giderim diyor onun keyfi yerinde anlayacağınız

Ben Sleçuk BÖTE İlk Mezunuyum bana bu yeter.
g.gif

Geri