SELÇUK ÜNİVERSİTESİ [TEF]

Kodla Büyü
tesadüf işte kader utansın napalım. suteften de bi sen bi ben varım heralde bende olmasam kim cevap yazar sana

Konya 2005. 2.Öğretim

2005 2. Öğretim mezunuyum şuan Sivas-Yıldızeli Ç.P.L. görev yapmaktayım

Sutef'in ilk mezunlarındanım 2002 herkese selamlar yeni eğitim-öğretim döneminiz hayırlı olsun..

Ben de varım Servet ERDOĞAN herkese slm canım slm seval slm adem slm bide arkadaşlar isminizi yazsaydınız daha iyi olurdu .

Selamlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
selam selçuk. herşey yolunda sağol. hala kastamonudayım.burda bayağı kıdemli olduk sayılır. sen nerelerdesin. Ispartamı? kendine iyi bak. belki bu sayfada olduğu gibi kader bizi bir yerde kursta falan:) karşılaştırır. başka türlü bir araya gelemiyo mezunlar:)

beyisoy' Alıntı:
Sutef'in ilk mezunlarındanım 2002 herkese selamlar yeni eğitim-öğretim döneminiz hayırlı olsun..

Ways Be Bilalim Nasılsın bakalım ??

Evet Bizler Selçuk Ünv. Tef'in İlk Mezunlarıyız Gencler hepinize Kucak dolusu selamlar...Burdan Murat köklü yavuz hocanızada slmlar.... :+1:

Tüm SUTEF' lilere merhaba..Ben de 2007 1. öğretim mezunlarındanım..
Bu arada sınıf arkadaşım Esra sana da merhaba :)

Tüm SUTEF' lilere merhaba.. Ben de 2007 1. öğretimlerdenim.. Bu arada sınıf arkadaşım Esra sana da merhaba :)

kusura bakma sınıf arkadaşım öznur :oops: . sana da merhaba tabii ki...sonradan gördüm yoksa slm vermez olur muyum??

Geri