SELÇUK ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
alibahadir' Alıntı:
Selam Hasan(real ceday) hoşgeldin Merak etme biz tek başımızada yeteriz arkadaşlara ama Serkan çok yazıyo onu yakalamak zor. :)

Asıl gizemkar (Hakan) coştu. Yalnız Kalınca kendini foruma adaamış :wink:

serkan sen radyo kanalını düzgün ayarlayabiliyomusun ona göre yad edelim
ilkokulda bile aynı okuldaydık kader arkadaşımhasan ali artık yengeye çay yapıyormuş
herkese slm
:) :)

serkanalgül' Alıntı:
alibahadir' Alıntı:
Selam Hasan(real ceday) hoşgeldin Merak etme biz tek başımızada yeteriz arkadaşlara ama Serkan çok yazıyo onu yakalamak zor. :)

he vallaha yanlız kalınca atıyorum kendimi foruma :) abi merak etme 1 ay yokum bugün gece anakartı paketleyip cizgi elektroniğe gönderiyom biosunda bi problem var kesin 1 ay bakalım hayırlısı 2002 den ve diğer mezunlarımız tekrardan hoşgelmişler serkan hocam sen nerelere kayboldun ne güzel yazışıyoduk forumda

mehmet ali hep arka teker oluyom demişti sizin mezunyette hatırlıyonuzmu ön teker nereye arka teker oraya diye:) şimdide yengeye cay demliyomuş heee cok selam götürün arkadaşlara

gizemkar' Alıntı:
serkanalgül' Alıntı:
alibahadir' Alıntı:

he vallaha yanlız kalınca atıyorum kendimi foruma :) abi merak etme 1 ay yokum bugün gece anakartı paketleyip cizgi elektroniğe gönderiyom biosunda bi problem var kesin 1 ay bakalım hayırlısı 2002 den ve diğer mezunlarımız tekrardan hoşgelmişler serkan hocam sen nerelere kayboldun ne güzel yazışıyoduk forumda

mehmet ali hep arka teker oluyom demişti sizin mezunyette hatırlıyonuzmu ön teker nereye arka teker oraya diye:) şimdide yengeye cay demliyomuş heee cok selam götürün arkadaşlara

Çayı demleyen Mehmet Ali Değil Hasan Ali (Hakoteknik) :wink:

hmanovar' Alıntı:
ilkokulda bile aynı okuldaydık kader arkadaşımhasan ali artık yengeye çay yapıyormuş
herkese slm

Burası Konya Gibi Değil Adam Akıllı Kanal Bulmak Kolay Oluyor Konunun Anlam ve Önemine Uygun Kanal Çok Burda. Sen Gel Ben Sana Radyo kanalı Bile Kiralarım Artık :D
Hasan Ali Bu Bize Layt Derdi Kendisi Evlenmeden Yengeye Hizmete Başladı Ne Yaparsın İşte Gerçekleri Yavaş Yavaş Öğreniyor... Kendine İyi Davran... Babanlara Selam Söyle Görüştüğünde

bu arada forum coşmuş :) menemenler ooooh afiyet olsun beyaz sarayda ne pide yerdim yaaa

hmanovar' Alıntı:
herkese slm
hah çok komiksin :+1:

olum ligth serkan ne deyon sen... Bu işler yağ somunu yapmaya benzemez :alkis:
hanımköylü seni :p

hakoteknik' Alıntı:
hmanovar' Alıntı:
herkese slm
hah çok komiksin :+1:

Hasan Ali Bu Mesaj Hakanla Benim Aramda Bir Mesaj. Ben Anladım Biir ara ben sana bu mesajın içeriğini ayrıca anlatırım...

sataşma olacak tabi arkadaş kaptırdı ipleri yengeye sataşacak yer arıyor. Bakma evlenince sende öyle olursun gizemkar'ım benim

aman serkan kardeşim ne o anları yaşayayım nede radyo kanalı aramak zorunda kalalım
yine bir arada olursak dah amutlu olalım bu sefer keyiften olsun

hasan ali niye komik oluyorum yapıyosun tabi:))
gerekirse bende yapıyorum onlar bizim velinimetimiz
hani bir şarkı varyaaa kim çeker kahrınııı
onlar işte
bizde bakcaz onlar
dimi serkan hep destek tam deste
:)

serkan üzülme canım seni de biliyoruz. telefonda o sesin incelmesi zor oluyor değil mi. tamam canım,tamam cicim......

ee ne yapacaksınız beyler hanımlar bu dünyanın yöneticisi onların gönüllerini hoş edecez... Evliliğin birinci kuralı

hmanovar' Alıntı:
aman serkan kardeşim ne o anları yaşayayım nede radyo kanalı aramak zorunda kalalım
yine bir arada olursak dah amutlu olalım bu sefer keyiften olsun

Kesinlikle hakanım bir arada olsakta tekrar o günleri yad setsek ama mutluluktan olsa

Beyler kendinize gelin yenge muhabbeti hep aynıdır bari dillendirmeyin...
Hepimizde tabiki yapacağız dediklerini yoksa oluyormu. Deneyipte başarılı olan varsa çıksın alnından öpeyim. Ama hmanovar sana diyorum sen muşun suyunu içtikçe yengeye çok muhtaç olursun...

alibahadir' Alıntı:
Beyler kendinize gelin yenge muhabbeti hep aynıdır bari dillendirmeyin...
Hepimizde tabiki yapacağız dediklerini yoksa oluyormu. Deneyipte başarılı olan varsa çıksın alnından öpeyim. Ama hmanovar sana diyorum sen muşun suyunu içtikçe yengeye çok muhtaç olursun...

:D :D :D :? :?

hhhhh171 hoşgeldin aramıza. bölümün ilk mazunları olarak biraz ayrı düştük. ama kendini tanıtmamışsın. adın ne ? :D tekrar hoşgeldin

Geri