SELÇUK ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Arkadaşlar office 2007 word de yazılmış bir belge 2003 te görüntülenemiyor ne yapmalıyım :?: bide yıllık plan dışında ders planı da yapacakmıyız :?:
:shock: bide projeksiyon aletini laptopa bağladığımızda hangi tuşa basıyoduk görüntü gelmesi için :?: okulda herşeyi bana soruyorlar bilgisayar öğretmeniyim yaaa herşeyi bilmem gerekir bırak bilgisayarı tekolojiyle ilgili herşeyiii napıcam bu insanlarla bilmiyorum :?

bilgisayarögrt.' Alıntı:
Arkadaşlar office 2007 word de yazılmış bir belge 2003 te görüntülenemiyor ne yapmalıyım :?: bide yıllık plan dışında ders planı da yapacakmıyız :?:
:shock: bide projeksiyon aletini laptopa bağladığımızda hangi tuşa basıyoduk görüntü gelmesi için :?: okulda herşeyi bana soruyorlar bilgisayar öğretmeniyim yaaa herşeyi bilmem gerekir bırak bilgisayarı tekolojiyle ilgili herşeyiii napıcam bu insanlarla bilmiyorum :?

sayın hocam eğer kendi ev bilgisayarında office 2007 var ve kaydetip okulda bakıyor ve göremiyorsan yada tersi bir durum sö konusu ise yani okuldan getirip evde bakmaya çalışıyorsan bence şöyle bir yol öneririm 2007 de word seceneklerinden ben dosyaları kaydederken default olarak 97-2003 word documanı olmasını sağlayabilirsin geriye döneük uyumlu olmşu olur docx uzantısından kurtulursun yada ikisi arasında çeviri yapan converterler var onları kullanbilirsin

evet bildiğim kadar yok

bu arada laptoptan projeksiyonada FN + her bilgisayarda değişen Fonksiyon tuşlarından bir tanesi oluyor. F4 - bazende F6 Yani kullanılan laptopa göre değişiyor Üzerinde LCD yazar

Arkadaşlar e bide burdan yakalım 2007 mezunu C.Engin BAKA
Tekirdağ'dan selamlar sizlerle burda buluşmak çok güzel...

öncelikle tüm yardımlarınız için teşekkür ederim.....
Benim başım ne öğrecilerimle ne de anlattığım konularla dertte...benim başım okulumdaki öğretmenlerin sınıflarda kullandığı laptoplar ve projeksiyon aletleriyle dertte...nerdeyse işi gücü bırakıp tüm gün bunlarla uğraşıcam...laptopu projeksiyona bağladım sadece masaüstünün görüntüsü perdeye yansıyor simgelerde dahil başka bişey görünmüyooo... bu konuda bi fikri olan varmııı :?:

:)

Merhaba ben de Selçuk Böte 2005 denim 8) Tüm arkadaşlara yeni Eğitim-Öğretim yılı hayırlı olsun... Bu arada ben Tuba..

bilgisayarögrt.' Alıntı:
öncelikle tüm yardımlarınız için teşekkür ederim.....
Benim başım ne öğrecilerimle ne de anlattığım konularla dertte...benim başım okulumdaki öğretmenlerin sınıflarda kullandığı laptoplar ve projeksiyon aletleriyle dertte...nerdeyse işi gücü bırakıp tüm gün bunlarla uğraşıcam...laptopu projeksiyona bağladım sadece masaüstünün görüntüsü perdeye yansıyor simgelerde dahil başka bişey görünmüyooo... bu konuda bi fikri olan varmııı :?:

hocam masaüstüne sağ tıkla özellikler ayarlar dan 2. cil ekran çözünürlüğünü bir kurcala orayala alakalı olabilir ama zaaten
FN + Fx X=1-2-3-4-5-6-7-8-9 olablir :) hangisi bilmiyom laptopa göre değişiyo direk olark ekran görüntüsünü projeksiyona gönderiyo

Nazlı sensin herhalde naber yaa. 2004 ve 2006 mezunları iyi çalışmışlar forumda ama bizimkilerden pek ses çıkmıyo sanırım. Ben de yeni keşfettim bu forumu. Güzel olmuş.. Sizleri, tanıdık isimleri görmek güzel.. Özlemişim üni yıllarını..

hocam 2002 2004 ve 2006 lar iyi çalışyo sizden bi ses seda yok :) nere bizim çömler anca dökülüyolar buraya sözüm ona tabiki espirisiişin tekrardan hoşgeldiniz arkadaşlarınıza ulaşın onlarda geldin ailemiz tamamlansın :+1:

Tüm Kardeşlerimiz (ÇÖMLERİM :wink: ) Hoşgeldiler. Ben İlk Mezunum yani 2002 Bilmeyenlere söylüyorum. Hepinizi burada görmek büyük mutluluk

Selam Hasan(real ceday) hoşgeldin Merak etme biz tek başımızada yeteriz arkadaşlara ama Serkan çok yazıyo onu yakalamak zor. :)

Bilmer' Alıntı:
Herkese merhaba...
2004 Böte...

Bilecik Bilsem'den selamlar :alkis:

hocam bileciktensen sen kesin Merve hocamsın nikinden tanıdım ;) hoşgeldin aramıza seni görmek güzel

serkan hocam yaptın yine havanı hepimiz çömünüz doğru bu çöm kelimesini duydukca gülesim geliyo neden hep biz çöm oluyoz yaa :lol:

Geri