Segate1.5 TB S240 seri nolu taşınabilir harddisk

Kodla Büyü

aeness

Aktif Üye
arkadaşlar düğün fotoğraflarımız fotoğrafçıda silinmiş ulaşamıyoruz. İstanbulda olup ta Segate 1.5 TB S240 ile başlayan taşınabilir harddisk i olan varmı arkadaşlar. Bize Segate 1.5 TB S240 ile başlayan bir taşınabilir harddisk bulabilirsek resimlerimize ulaşabileceğimizi söylediler.

arkadaşlar sizin fotoğrafçı ile irtibat kurmanızı sağlayacağım.ücreti neyse ücretini alma imkanınız da olacak. bu taşınabilir harddisk ile çoğu kişinin resimleri de kurtulmuş olacak tabiki benimde. çok çaresiz durumdayım tüm düğün resimlerimiz gitti. bidaha damatlık giymek istemiyorum

bende yok ama nasıl olacak ki bu iş merak ettim...
yani bi tane dediğiniz seagate buldugunuzda ne işe yarayacak...

Not: firmasını aradıgınızda tedarik etme şansı bulabilirsiniz sanırım

silinen dosyaları kurtarma programları ile geri getirmeyi denediniz mi hocam. sorun nasıl tam olarak bilmiyorum ama recovery my files programı ile dosyaları kurtarabilirsiniz.

Hocam sıkıntı tam olarak nedir? Dosyalar mı silindi yoksa HardDisk te mekanik veya elektronik bir problem mi var?

Diskte bir arıza var ve verilere ulaşabilmek için aynı model hard disk bulup kartlarını değiştirmeyi deneyecekler gibi görünüyor. Çoğu zaman işe yarar.

Geri