seçmeli derslerin notla değerlendirilmesi.

Kodla Büyü
bizim okul ilkokul oldu arkadaşlar ama bildiğiniz üzere 6,7 ve 8lerde 1er saatlik "Seçmeli BT Dersi"(Bakanlık böyle yazmış) devam ediyor ancak sorun şu seçmeli ders adı ders programında görünmüyor ve öğretmeni olarak ben atanamıyorum.bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim :)

ARKADAŞLAR e okuldan baktığımda 5-6-7-8 sınıflar için not bölümü açılmış. sınav proje performans görünüyor. bu durumda not veriyoruz. peki kaç sınav kaç proje vermeyi düşünüyorsunuz.

laurona kardeşim idareden kendin için görevlendirme isteyeceksin ilkokuldaki derslere girebilmek için. Çünkü ilokul ayrı bir kurum olduğundan görevlendirmen kaymakamlık tarafından onaylanacak. ancak o şekil o derslere girebilirsin bir matbu dilekçe bu işini görür.

Yönetmeliğe göre seçmeli dersler puanla değerlendirilemez. Ancak öğrencinin aldığı seçmeli dersler karne ve diğer belgelerde belirtilir.
Sayın arkadaşlar e okulda not alanının açılması not vereceğiniz anlamına gelmez. Yönetmelik böyle işimiz yok da bir de not mu vericez. Bence böyle iyi.

Arkadaşlar daha öncede yazdım.İstanbul İl Memden görüştüm.Bana yönetmelik değişiyor.Talim Terbiyede şuanda yazı.Kesinlikle not olacağını söylediler.ALO 147 den sordum artık not verileceğini söylediler.sonuç olarak sistem hazır.yönetmelik değişmesi kolay.Not olacak hayırlı olsun.

mahmutkars' Alıntı:
Arkadaşlar daha öncede yazdım.İstanbul İl Memden görüştüm.Bana yönetmelik değişiyor.Talim Terbiyede şuanda yazı.Kesinlikle not olacağını söylediler.ALO 147 den sordum artık not verileceğini söylediler.sonuç olarak sistem hazır.yönetmelik değişmesi kolay.Not olacak hayırlı olsun.

e-okul'a da seçmeli ders notu girişi diye bir nölüm açmışlar notlar menüsünün altında. resmi bir açıklama olmamasına rağmen bende bu yıldan itibaren ttk nın yeni programlarında seçmeli derslerde notun olacağını düşünüyorum. Fakat kesin bir durum yok şuan. Mevcut haliyle devam ederse not yok.

light' Alıntı:
Yönetmeliğe göre seçmeli dersler puanla değerlendirilemez. Ancak öğrencinin aldığı seçmeli dersler karne ve diğer belgelerde belirtilir.
Sayın arkadaşlar e okulda not alanının açılması not vereceğiniz anlamına gelmez. Yönetmelik böyle işimiz yok da bir de not mu vericez. Bence böyle iyi.

Bencede

..LysimakhoS..' Alıntı:
mahmutkars' Alıntı:

e-okul'a da seçmeli ders notu girişi diye bir nölüm açmışlar notlar menüsünün altında. resmi bir açıklama olmamasına rağmen bende bu yıldan itibaren ttk nın yeni programlarında seçmeli derslerde notun olacağını düşünüyorum. Fakat kesin bir durum yok şuan. Mevcut haliyle devam ederse not yok.
öyle bir bölüm yok hocam. yönetmelik değişse bile seçmeli derslere not verilmesi en erken seneye başlar. dönem ortası oldu. bu saatten sonra not verilmez.

Ne kadar meraklısınız not vermeye angarya işlerle uğraşmaya. Nasıl bir tamamlanamamışlık hissidir ki bu not vererek egosunu tatmin edecek . Bir de orayı burayı arayıp ortalığı karıştıranlar var. Not verme saçmalığını bunca işin içinde başımıza çıkaranlara söylücek söz dahi bulamıyorum.

Geri