seçmeli ders bilgisayar programı

Kodla Büyü

vkgz

Site Gezgini
arkadaşlar
biz bu sene
5. sınıfın seçmelilerini bir güne aldık.8saat
henüz bilsa progmatik falanda bu işi yapamıyor.
şimdi bu sene elle hallettik ama yorucu tabiki

şöyle bir sistem var:

DERSLİK........1.2.SAAT.......3.4.SAAT........4.5.SAAT.......7.8.SAAT.....
A DERSLİĞİ....KURAN A ........KURAN B...... bilişim ...........KURAN C .....
B DERSLİĞİ....İNGİLİZCE A.....İNG B...........İNGİLİZCE C.......HZ MUHAMMED
C DERSLİĞİ...OKUMA BECE....MATEMATİKA...MATEMATİKB..MATEMATİKC
D DERSLİĞİ...BİLİM...................SPORA..........SPORB............ZEKA B
E DERSLİĞİ...TEMELDİNİ...........ZEKA...................................bilişim A......

150 KİŞİLİK TALEPLERE GORE BİR OKULDA BOYLE BİR SALI GÜNÜ SECMELİ DERS PROGRAMI YAPTIK VE HER ÖĞRENCİ ŞUAN İSTEDİĞİ DERSİ SECEBİLİYOR.

ÖR:
OKUMA BECERİLERİ SPOR KURAN MATEMATİK SEÇEN ÖĞRENCİ
1.2 OKUMA 3.4 SPORA 5.6 KURAN C 7.8 MATEMATİK C

BU SİSTEMİ PROGRAMA GİRDİĞİMİZDE
ÖĞRENCİNİN SECTİĞİ DERSLERİNİ BİLGİSAYAR PROGRAMINA GİRDİĞİMİZDE OTOMATİK ATAYAN BİR BİLGİSAYAR PROGRAMI YAZILABİLİRMİ?

bigisayar öğretmeni olmayan kendi okullarında idareci belki ama bilgisayar dersine zerre öne vermeyenlerin uğrak yeri burasımı oluyo nedir.okulda rahat bırakmadıkları gibi forumdadamı rahat bırakılmyacaz ? en azından ben öyle hisettim :D

arkadaşlar seçmeli dersin içeriği ile ilgili bir program yayınladı sanırım ama ben bulamıyorum nerde bu program?

bizde bugun bitirdik :!:
her ögrnci secriği dersleri aldı

pardon arkadaşlar bilgisayar var. yazmayı atlamısım. bilişimci raporlu ortalıkta yok ondan unutmusum yazarkn okulumuz tokatköy ortaokul. sitemizde açılan dersler yayınlandı.

sanamı soracağım nerden istayeceğimi site sahibimisin?
bu konuda her daim 10 kullanıcı misafir aktik. tüm türkiye okulları şuan boyle birseyi merak ediyor.
14 mesajlık bir üye için fazla büyük laf etmişsin sen arada camiye girde konusmayı insan ilişkilerini öğren malum üniversite bazı şeyler baki kalıyor.

Geri