Seçmeli Bilişim Dersi

Kodla Büyü

aykutgs54

Site Gezgini
Arkadaşlar seçmeli ders seçildikten sonra değiştiriliyor mu, bilgilendirirseniz sevinirim, bu sene 4 saat zorunlu dersim var norm fazlası olmamak için seçmeli seçtirmek istiyorum?

Seçilir hocam benim de 4 saat zorunlu vardı müdür bey 2şerden 4 saat 7lere bilişim seçti
haziranda seçmeli ders seçiminde müdür 7-8 lerde bilişim seçmedi yanlız nasıl değiştirebilir ? e-okul seçmeli ders seçim ekranında kaydet butonu pasifmiş güncelleme yapılmıyormuş yani

haziranda seçmeli ders seçiminde müdür 7-8 lerde bilişim seçmedi yanlız nasıl değiştirebilir ? e-okul seçmeli ders seçim ekranında kaydet butonu pasifmiş güncelleme yapılmıyormuş yani
Onu tam bilmiyorum hocam sorarım kendisine ama geçen sene başka bir okulda görev yapıyordum orada da aynı şekilde 7lere seçmeli koymuştu müdür bey okuldaki öğretmen durumuna göre güncelleyebiliyorlar sanırım çünkü iki sene önce de askere gitmiştim uzun dönem çıktığı için 7lerdeki seçmeli bilişimi eylülde başka bir dersle değiştirmişlerdi

Onu tam bilmiyorum hocam sorarım kendisine ama geçen sene başka bir okulda görev yapıyordum orada da aynı şekilde 7lere seçmeli koymuştu müdür bey okuldaki öğretmen durumuna göre güncelleyebiliyorlar sanırım çünkü iki sene önce de askere gitmiştim uzun dönem çıktığı için 7lerdeki seçmeli bilişimi eylülde başka bir dersle değiştirmişlerdi
çok memnun olurum hocam sorarsanız. sonuç olarak seçmeli seçtirirsem normdan sayılır doğru mudur hocam norm fazlası olmam

Hocam ben de kendi okulumda norm fazlasıyım. Seçmeli dersler norm fazlası olmanızı engellemiyor malesef. 7. ve 8. sınıflara da seçiyoruz her sene ama hep norm fazlası gözüküyorum sistemde. Yine de seçmek isterseniz önce seçilen tüm seçmeli dersleri kaldırıp, baştan tekrar seçmeniz gerekiyor. Bir dersi kaldırıp yerine bilişim seçmekle olmuyor.

Geri