Seçmeli 5.sınıf not verecek miyiz?

Kodla Büyü

darkpink

Aktif Üye
Arkadaşlar meraba.Bu başlığı açmamın sebebi seçmelilerle ilgili.Normalde bilişim teknolojileri dersinin karnede yeri yok.Bu yıl 5.sınıfların karnede notu olacak mı?Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

seçmeli dersler notla değerlendirilmez hocam...not verilmeyecek...gir çık, davranışlarını gir o kadar

elrond' Alıntı:
seçmeli dersler notla değerlendirilmez hocam...not verilmeyecek...gir çık, davranışlarını gir o kadar

5. sınıfların dersine giripte davranış notu vermeye çalışan oldu mu acaba? 6,7,8. sınıflara davranış notu giriliyor ama 5. sınıflar hala eski sistem gibi görünüyor sadece tüm dersler yazıyor yani yalnızca sınıf öğretmeni davranış notu girebilecek :!: Şu durumda 5. sınıflara davranış notu bile veremiyoruz :? Bizim okulla mı ilgili sorun var acaba herkeste mi aynı durum geçerli arkadaşlar kontrol eder misiniz?

marmarabote' Alıntı:
elrond' Alıntı:

5. sınıfların dersine giripte davranış notu vermeye çalışan oldu mu acaba? 6,7,8. sınıflara davranış notu giriliyor ama 5. sınıflar hala eski sistem gibi görünüyor sadece tüm dersler yazıyor yani yalnızca sınıf öğretmeni davranış notu girebilecek :!: Şu durumda 5. sınıflara davranış notu bile veremiyoruz :? Bizim okulla mı ilgili sorun var acaba herkeste mi aynı durum geçerli arkadaşlar kontrol eder misiniz?
Bende 5. sınıflar yok, diğer sınıflarda da ders görünmüyor, davranış notu veremiyorum bu yüzden

e-okulda not girişi aktif değil.daha sonra değiştirilir mi bilmiyorum ama bakanın dediğinin tersi olacağını düşünerek değerlendirmek lazım...

hakand77' Alıntı:
e-okulda not girişi aktif değil.daha sonra değiştirilir mi bilmiyorum ama bakanın dediğinin tersi olacağını düşünerek değerlendirmek lazım...
Hocam söylediğiniz gibi çıktı. Bende sordum idareye not yok dedi. ayrıca e okulda 5 lere sınav açılmıyor.
Bizim bakan biraz yalancı galiba .
Seçim zamanı oy kullanma odasında mührü basarken şu adamı bir aklınıza getirin lütfen.

Boşverin hocalarım abakanın ne dediğini.Okula yazılı emir gelmedikten sonra hiçbirşey yapılmayacak.olay bu kadar net.

skolst' Alıntı:
ben davranış notu da veremiyorum

Herkeste aynı durum söz konusu olduğuna göre demek ki hala 5. sınıflar ilkokul seviyesinde görünüyor e-okulda bu yüzden davranış notunu sadece sınıf öğretmenleri girecek :!:
Zaten ders notumuz yoktu davranış notu da yok! Allah'tan çocuklar henüz bu durumun farkında değil :D

Geri