seçim görevi çıkan var mı

Kodla Büyü

elzonur

Seçkin Üye
Seçkin Üye
yerine göre değişir hocam biraz çalışıp git daha önce işi yapanlardan ipucu al halledersin

görev dağılımı yapın.
imzayı memura verin, işinize kimseyi karıştırmayın. kimsenin isyaset yapmasına izin vermeyin, kuruldaki müşahitlerin oy kullanan vatandaşlarla tartışmasına müsade etmeyin siz müdehale edin.
seçimden önce kurulun görevleri videosu var youtube da izleyin öyle gidin..
gerisi bir şekilde gelir

görev dağılımını kesin yapın, memura imza olayını diğer üyelere zarf ve mühür leri verin..
kimse işinize karışmasın,unutmayın orada en yetkili kişisiniz..En son kullanılan oylar ve zarf pusula sayıları denk çıksın hiç bir sorun olmaz..
diğer sefer başkanlık yaptım bu seçimde de başkanlık istedim gene çıkmış :wink:

İmzayı kendiniz alın hocam, zarf,mühür ve pusula verme işlerini üyelere verirsiniz. Önemli olan zarf sayısı ile imzanın sayı olarak tutması , gerisi yazım çizim işte.

Vatandaşı da, muşahitleri de alttan almayın, yığılmaya fırsat vermeyin, herkes beklesin, yoksa sonra siz saatlerce beklersiniz. Kalabalıkta stres yapmayın, sakin olun. Bir kişi oyunu kullanıp imzasını attıktan sonra diğer kişiye zarf-muhur-pusula verilmesine musade edin.

Sizde içeride istikrara oy verin :)

kurtay' Alıntı:
İmzayı kendiniz alın hocam, zarf,mühür ve pusula verme işlerini üyelere verirsiniz. Önemli olan zarf sayısı ile imzanın sayı olarak tutması , gerisi yazım çizim işte.

Vatandaşı da, muşahitleri de alttan almayın, yığılmaya fırsat vermeyin, herkes beklesin, yoksa sonra siz saatlerce beklersiniz. Kalabalıkta stres yapmayın, sakin olun. Bir kişi oyunu kullanıp imzasını attıktan sonra diğer kişiye zarf-muhur-pusula verilmesine musade edin.

"İstikrar" derken?

AKADEMİA' Alıntı:
kurtay' Alıntı:

"İstikrar" derken?

Bana göre süt, size göre çikolata. Sade, tek, karışımsız.

adam burada bile gelmiş oy dileniyor..
parti ismi vermiyor ama 400 ü verin huzur içinde çözülsün diyor :mrgreen:
bazen acaba verilirmi diyorum ama böyle trolleri görünce kendime geliyorum :puhaha:

Re: Ynt: seçim görevi çıkan var mı

Ciddi bir menfaati olmasaydı, bu ve türevleri onlarca forumda, özellikle seçim zamanı görevli gibi iştahla çalışmazlardı.

Bana çıkmamıştı fakat ilçemizden bir vekil adayımız var. O seçim kurulu başkanını arayarak çıkarttı. İşin ilginç yanı oy vereceğim partiden vekil adayı da değil :)

olabilir hocam adam senin kime oy vereceğini ne bilsin..
doğru olanı yapmış ancak son yıllarda herşeyin torpille yapılmasına öyle alışmışız ki bu bile garip geliyor :)

Bende iade edeceğim sırf yanımda parti ismi yazmasın diye sendika aracılığıyla başvuru yapmadım cehennemin dibine yollamışlar memur olarak. Bu ülkenin civisi çıkmış çoktan

antiak' Alıntı:
Bende iade edeceğim sırf yanımda parti ismi yazmasın diye sendika aracılığıyla başvuru yapmadım cehennemin dibine yollamışlar memur olarak. Bu ülkenin civisi çıkmış çoktan
Hocam mesajda ne yazıyor? Memur mu diyor?

Bana da çıkmış. Adaleti bir seçim olması için elimden geleni yapıcam. Başlangıçta acaba uğraşılır mı dedim ama.
Ben yapmazsam , sen yapmazsan nasıl adaletli bir seçim yaparız ki ! Parası da umrumda bile değil ... tek istediğim tek bir oyun bile haksız yere birilerinin menfaati için çalınmaması . Sandıktan ne çıkarsa o olucak benim sandığımda . Vizdan ve dürüstlük tıpkı Sokratesin yüz yıllar öncesinden korkmadığı gibi !

iade ettim diyenler nasıl yaptılar onu da bi yazsalar iyi olacak. adalet sarayına gidip sildirebiliyomuyuz direk?

ilçe seçim kuruluna gidip iade edebilirsiniz. mazeret istiyorlar. hakime git diyorlar. gidin anlatın. yerinize birini bulursanız daha rahat işliyor süreç

Geçen seçimde görevliydim. bu seçimde çıkmamış. iyiki de çıkmamış rahat ederim bari.

Geri