Seat İbiza 1.2 TSI Style Benzin

Kodla Büyü

barthez

Süper Üye
Süper Üye
Seat İbiza 1.2 TSI Style Benzin 2016 model. Arkadaşlar bu araca binenler veya bilenler yorum yapar mısınız?

Ben bu aracın 2013 atmosferik motorlusunu kullandım 3 sene, sıfır almıştım ev alırken sattım. Araçtan son derece memnun kaldım hiçbir şekilde sorun çıkarmayan teknik olarak sorunsuz ve bence çok güzel bir araç. Araçtan o kadar memnundum ki babama bu sene 2017 1.2 tsi style aldırdım ve oda çok memnun. Benzinli bir araca göre 1.2 TSI ler çok az yakıyor ve performansları çok iyi.

hocam bende polo 1.0 var maşallah gayet atik ve oldukça da hoşuma gidiyor seat 1.2 tsi buna göre daha iyidir bence eğer yarışa girmeyeceksen otobanda al :)

volkswagen markasının bir alt kalitesidir. Zaten iç malzemelere dikkat ederseniz uzman olmadan da anlayabilirsiniz. beygir gücü iyiyse al. Ama içi küçüktür pek birşey bekleme.

fiyatları nedir ? alan arkadaşlar yazabilirse seviniriz.
alım-satımı kolay mıdır ?

Geçen yıl 2016 tsi 1.2 referans ını aldım sıfır. Yakıt tüketiminden bahsedeyim şehir içi 6,5 lt Şehir Dışı 5,5 benim rakamlar bunlar daha altına inenler var onlarda otobanda sağa çekip 70-80 ile gidenler :)

misso021' Alıntı:
Geçen yıl 2016 tsi 1.2 referans ını aldım sıfır. Yakıt tüketiminden bahsedeyim şehir içi 6,5 lt Şehir Dışı 5,5 benim rakamlar bunlar daha altına inenler var onlarda otobanda sağa çekip 70-80 ile gidenler :)
Kaskosu ne kadar hocam?

misso021' Alıntı:
slm hocam,
arabayı geçen yıl kaça almıştınız ?
bir de kaskosu- vergisi ne kadar ?
bilgi verebilirseniz sevinirim.

ilk defa kasko yapacaksan 1500-2000 civarında kasko çıkar.
arabanın teknik özelliklerine baktm 95 nm tork varmış. benim önceki arabamda 115 tork vardı, rampada bayılırdı hep, bu da bayılır.

Geri