Scratch ile Bilgi Yarışması

Kodla Büyü

hastasıyız dede

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
kullanımı :
kendi yarışmanızı programa ekleme :
uygulama dosyası :

özellikle istatistik bölümü canımı çıkardı yaklaşık 1 hafta uğraştım güle güle kullanın, basit olanı derste anlatın bence scratch ile sadece oyun yapılmadığınıda görsünler.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    39.2 KB · Görüntüleme: 1,483
  • bilgi yarışması.rar
    609.3 KB · Görüntüleme: 462
Son düzenleme:
:+1: :+1: Teşekkürler hocam bayağı bi uğraşmışsınız.Ellerinize sağlık. :++: :++:

Sizde sağolun scratchın web sitesine yüklemedim. Yanlız denemeleri kendim yaptım malum kendi hatasını göremiyor insan, programın deneme testlerine ihtiyacı var.

hastasıyız dede' Alıntı:
Sizde sağolun scratchın web sitesine yüklemedim. Yanlız denemeleri kendim yaptım malum kendi hatasını göremiyor insan, programın deneme testlerine ihtiyacı var.
Merhaba yarışmada örneğin 3.sorudan sonra puana tıkladıktan sonra sorulara dönmek istediğimizde 1.soruya dönüyor.4.sorudan başlarsa daha iyi olacaktır.Gerçi puanları yukarda gördüğümüz için puana tıklamaya gerek yok ama deneme testlerine ihtiyacı var dediğiniz için yazdım :) Çok teşekkürler

suhabe hocam mesajınızı yeni gördüm ve şimdi hemen denedim bende öyle bişey olmadı, dosya menüsünde projenin videosunu kaydet bölümü var hatalı olan kısmı videoya kaydedip buraya yükleyebilirmisiniz?
puanı şunun için yaptım hocam bizim okulda yarışmayı sunan hocamız yarışma heyecanlı olsun diye her 5 soruda bir puana bakmak istiyordu, yukarıdaki puan değişkenlerden tek tıkla kaldırılıp düğmeden puan kullanılabilir.
ilginiz için teşekkürler.

bahhele' Alıntı:
hocam online olarak paylaştığınız hesabınız varmı?
yok hocam hiç ihtiyaç duymadım, bu soruyu birkaç kere daha aldım olmazsa hesabımada yüklerim, hesapta paylaşma konusuna neden ihtiyaç duyduğunuzu öğrenebilir miyim?

Adsız.jpg
Bilgi Yarışması V2

Program Kullanımı :

Kendi Soru ve Cevaplarınızı Programa Ekleme :

Ekli dosyalar

• Desktop.zip
    2.7 MB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Destkop.zip dosyası içerisinde tüm sınıflar için sb2 dosyası mevcuttur. videolar ile programı nasıl kullanacağınızı ve kendi soru ve cevaplarınızı programa nasıl ekleyeceğinizi anlatmaya çalıştım güle güle kullanın.

Geri