SBS de sınav görevi almama eylemi...

Kodla Büyü
tamam arkadaş biz almıyoruz da diğer dinazorlar da laftan anlamıyor. 35 lira içün ölümüne gidenler var. napacaz şimdi. yaptığımız eylemin ne ehemmiyeti kalıyo ki zati

yuca' Alıntı:
tamam arkadaş biz almıyoruz da diğer dinazorlar da laftan anlamıyor. 35 lira içün ölümüne gidenler var. napacaz şimdi. yaptığımız eylemin ne ehemmiyeti kalıyo ki zati
hocam alan alsın çoğunluk almadıktan sonra yine bir şey çıkmaz bir okulda 20 tane sınıf varken okuldan 2-3 kişi görev istese diğerlerini nasıl dolduracaklar gelip kendilerimi oturacaklar illaki bizim gibi öğretmen arkadaşlar görev istemezse sonuçta yeterli sayıyı oluşturamayacaklardır. haliylede öyle 3-5 tane fosilin görev almasıyla bu işin olmayacağını anlayacaklardır umarım :cry:

Ben ve okuldaki tüm arkadaşlar bugün okula dilekçe bile verdik artık sınavlarda görev almak istemiyoruz diye. Malum sene başında görev istiyoruz diye imza vermiştik.

sonuna kadar destekliyorumm.. ama arkadaşalr biz gitmezsek başka memurlara(Hani şu çok çalışanlara varya :) görev verme hakları varmı?

evet arkadaşlar çok ses getirecek bir eylemdir. hem öğretmenlerin paragöz insanlar olmadığını bir nebzede olsa kanıtlama fırsatıdır bence. ne kadar çok kişiye duyurursak o kadar iyi. yakında sendikalardan böyle bir çağrı bekliyorum. işte o zaman yer yerinden oynayacak inş.

*cem62*' Alıntı:
mail ile aşağıdaki mesajı bütün sendikaların e-mail adreslerine gönderirsek bence sonuç alırız...sadece bu forumdaki arkadaşlar 3 ayrı sendikaya e-mail atsa yeter....

SAYIN SENDİKA YETKİLİLERİ: 9 haziranda yapılacak olan SBS sınavında hiç bir öğretmen görev istemesin yeni bir grev daha yapalım ...

Eposta: bilgi@egitimsen.org.tr

E-Posta: gds@turkegitimsen.org.tr

E-Posta: egitimbirsen@egitimbirsen.org.tr
:alkis: :alkis:
evet katılıyorum

bizim okulda da 8-10 öğretmen istedi. onlarda aslında birazcık müdürün iknasıyla oldu. eksikleri diğer okullardan tamamlıycakmış. her okuldan o kadar çıkarsa sınavları yapabilirler gibi geliyo. ama yinede her ortamda eylemi dillendirmekte fayda var. sendikalardan karar çıkarsa katılım çok yüksek olur kanımca...

Öğretmenlik onuru için SBS 'de görev ALMAYACAĞIM. Dik duran meslektaşlarımın hepsine TEŞEKKÜR ederim...

Bir öğretmen olarak yapılacak sınavlarda görev almama eylemine katılırmısınız?

piechart.aspx

bizim okuldada full katılım oldu.1 kişi bile görev istemedi.sendikasızlarda dahil buna.illa sendikalı olmaya gerek yok

ben hayatımda ilk kez sınav görevi kağıdına "istemiyorum" yazacağım yarın.

Bizimde bütün okul katılmama kararı aldı... zorunlu görevlendirme çıkarılacağına dair haberler geziyor.

ben de istiyorum demiştim eylemden haberim yoktu. Süper bi eylem yarın değiştiriyorum isteğimi :+1:

arkadaşlar artık eylem kaçınılmaz oldu. sbs den sonraki merkezi sınavlarda da sistemden görev istenmezse, o sınavlarda görevlendirmeler çok zor oluyo... bu da çok ses getirecek bir eylem olur bizim için... Bizler "PARAGÖZ" değiliz. sadece meslek onurumuzu kurtarmaya çalışıyoruz...

hayalcisuat' Alıntı:
arkadaşlar artık eylem kaçınılmaz oldu. sbs den sonraki merkezi sınavlarda da sistemden görev istenmezse, o sınavlarda görevlendirmeler çok zor oluyo... bu da çok ses getirecek bir eylem olur bizim için... Bizler "PARAGÖZ" değiliz. sadece meslek onurumuzu kurtarmaya çalışıyoruz...
:alkis: :alkis: :alkis:

serdemir' Alıntı:
ben de istiyorum demiştim eylemden haberim yoktu. Süper bi eylem yarın değiştiriyorum isteğimi :+1:
bugün görevimi iptal ettirdim. okuldan eylem amaçlı 2 kişiyiz iptal ettiren :(

(((( mesajdan 10 saniye sonra)))))
Kendi mesajından alıntı yapan ilk üyeyimdir herhalde :mrgreen: :puhaha:

Helal Olsun Sizlere Arkadaşlar. Bizim okulda görev istemeyenler %90 Köle olmadığımızı gösterelim.

Geri