Sayac.asp hazır kod isteyen var mı?

Kodla Büyü

bozo

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hacker hocam açtıgın bölüm için teşekkürler.hazır ve güzel kodlarımıızı bu forumda paylaşarak bilgimizi arttıracağımıza inanıyorum.ilk olarak ben sayac.asp klasörünü yolluyorum.isteyen arkadaslar sitesine ekleyebilir.www.ercislisesi.k12.tr adresinde görünümöü var.isteyen bakıp öyle indirebilir.

Arkadaşlar yolladıgım sayac klasörünün içinde gerekli olan tum bilgiler mevcuttur.okuyarak yapabilirsiniz.yardımlarınız için burdayım.

desteklerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar..

Ekli dosyalar

• sayac.rar
    11.6 KB · Görüntüleme: 590
hocam bu sayacı kullandım sitede görüntüleniyor fakat bugün aktif ve toplam ziyaretçi sayacı değişmiyor

bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz arkadaşlar

bozo' Alıntı:
hacker hocam açtıgın bölüm için teşekkürler.hazır ve güzel kodlarımıızı bu forumda paylaşarak bilgimizi arttıracağımıza inanıyorum.ilk olarak ben sayac.asp klasörünü yolluyorum.isteyen arkadaslar sitesine ekleyebilir.www.ercislisesi.k12.tr adresinde görünümöü var.isteyen bakıp öyle indirebilir.

Arkadaşlar yolladıgım sayac klasörünün içinde gerekli olan tum bilgiler mevcuttur.okuyarak yapabilirsiniz.yardımlarınız için burdayım.

desteklerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar..
ya arkadaşlar ben bu sayacı birtürlü htlm siteme ekleyemedim.yardım ederseniz çok sevinirim.. teşekkürler

Geri