SATILIK WEB SİTESİ (ÇOK UYGUN FİYATA)

Kodla Büyü

tdepkamil

Aktif Üye
Bitirip teslim ettiğim sitenin ücreti bir türlü ödenmediğinden siteyi satılığa çıkardım. Özellikleri şunlardır:

1- Altyapı : Joomla 3.4
2- Tema : Yootheme Katana teması (ücretli temadır)
Tema demosu : http://yootheme.com/demo/themes/joomla/2014/katana
3- Manşet : Widgetkit (ücretli sürüm)
Eklenti demosu : http://yootheme.com/widgetkit
4- Ürün Listeleme Sayfasında Roksprocket modülü kullanılmıştır.
Ör: http://pekersolar.com/urunler/parke-cesitleri
5- Sitenin muhtelif kısımlarında Shortcode Ultimade Joomla eklentisi kullanılmıştır. 28 dolara satılan ücretli bir eklentidir.
Eklenti sayfası : http://codecanyon.net/item/shortcode-ul ... 1427951940

İlgilenen arkadaşlar bana özelden ulaşabilirler. Site, şu anki hali ile satılıktır. Almayı kabul edecek olanlara site komple bir şekilde (dosyalar + veritabanı) gönderilecektir. Sitenin içeriğini değiştirerek istediğiniz alanda bir web sitesine döndürebilirsiniz.

SİTE ADRESİ: http://pekersolar.com/

-------------------------------------------

:D Siteye biraz zaman harcadık. Ona yanmıyorum. Adama güvenip host ve domaini de biz satın aldık. Onun ücretini bile alamadık. Siteyi de özellikle onun için satılığa çıkardım açıkçası.

Her işte bir hayır vardır. Yapacak birşey yok :sleep:

Tavsiyem site yaptıran kim olursa olsun ilk olarak öncelikli masrafları(hosting, domain) ve kalan ücretin de yaklaşık yarısını ödemeden işe başlamayın.

hocam benzer bir durum başıma gelmişti.
en son sitenin açılışına;
"Firma sahibi xxx Bey 1 yıldır sitenin ücretini ödemediği için sitenin yayını durdurulmuştur" diye yazmıştım.
tam 2 gün sonra adam "hocam ayıp etmişsin, ödeyecez demiştik kaçmıyoruzya" diyip faiziyle ödemek zorunda kalmıştı. tavsiye ederim :D

omd' Alıntı:
Tavsiyem site yaptıran kim olursa olsun ilk olarak öncelikli masrafları(hosting, domain) ve kalan ücretin de yaklaşık yarısını ödemeden işe başlamayın.
Onlarca site yaptık hocam, böylesi ilk defa oldu. Aslında host domain işini de hep en sona bırakırdım. Bu sefer aceleci davrandık.
xapex' Alıntı:
hocam benzer bir durum başıma gelmişti.
en son sitenin açılışına;
"Firma sahibi xxx Bey 1 yıldır sitenin ücretini ödemediği için sitenin yayını durdurulmuştur" diye yazmıştım.
tam 2 gün sonra adam "hocam ayıp etmişsin, ödeyecez demiştik kaçmıyoruzya" diyip faiziyle ödemek zorunda kalmıştı. tavsiye ederim :D
Siteye "Bu site satılıktır" diye bir duyuru koydum. Ama dediğiniz daha etkili sanırım. :) Gerçi şu dakikadan sonra adam ücreti ödese de vermem siteyi...

hocam merhabalar. Bana da sürekli bir haber sitesi yap diyen bir gazeteci var yerel gazete için. Aklımda şu var reseller alıp oraya mı kursam yoksa sadece host mu alsam?

Bir de reseller için sizce en iyi firma hangisi? Daha önce reseller kullanmadım sadece hosta kurulum yaptım o kadar. Reseller kullanımı kolay mı?

Yerel gazetenin çok hiti olmaz. Orta vadede güçlü bir hosting işinizi fazlaasıyla görür. Optimizasyonları iyi yapılmış, cache eklentileri ayarlanmış güzel bir haber teması ile wordpress işinizi görür.

işe baslamadan önce kapora alin hocam host domain icin 200 tl bile işinizi görür sonra baslayin... bu uyariyi görünce kesinlikle ödeme yapacaktir eminim

Hocam ücretli temaları her iş için ayrı mı alıyorsunuz acaba ya da bir tema alıp onu düzenleyip başka işler için mi kullanıyorsunuz?

ozgur24' Alıntı:
işe baslamadan önce kapora alin hocam host domain icin 200 tl bile işinizi görür sonra baslayin... bu uyariyi görünce kesinlikle ödeme yapacaktir eminim
Adamla işim olmaz daha hocam. Ücreti ödemek istese bile siteyi kapatacağım. Gidip başkasına yaptırsın.
ThatBeatsAll' Alıntı:
Hocam ücretli temaları her iş için ayrı mı alıyorsunuz acaba ya da bir tema alıp onu düzenleyip başka işler için mi kullanıyorsunuz?
Tek tema almıyoruz pek. Yootheme, rockettheme vb gibi sitelere üyeliğimiz var. Aynı temayı pek kullanmıyoruz. Üye olduğumuz bu firmaların hangi teması o iş için hoşumuza gidiyorsa onu editliyoruz...

Hocam pm attım geldi mi? Sitede hata oluştu gidip gitmediğinden emin olamadım.

ben olsam siteye satılık yazmazdım. "firma sahibi paramızı ödemeyip üstüne sattığı için satılıktır" yazardım

her_dem' Alıntı:
ben olsam siteye satılık yazmazdım. "firma sahibi paramızı ödemeyip üstüne yattığı için satılıktır" yazardım

Aklıma daha neler geliyor ama hocam boşver diyorum. Haftaya nasipse kutsal topraklarda olacağım, uğraşmak istemiyorum. Allah'ından bulsun...

tdepkamil' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
ben olsam siteye satılık yazmazdım. "firma sahibi paramızı ödemeyip üstüne yattığı için satılıktır" yazardım

Aklıma daha neler geliyor ama hocam boşver diyorum. Haftaya nasipse kutsal topraklarda olacağım, uğraşmak istemiyorum. Allah'ından bulsun...

hocam okul zamanı nasıl gidiliyor?

Hocam ilgili siteyi adamları karalayan haberler ile doldur. O zaman daha kolay satılıyor. Bilginize.

Hatta sitenin parasını bile ödemekten acizlerdir. Sakın güvenmeyin filan da yaz

enestar' Alıntı:
Hocam ilgili siteyi adamları karalayan haberler ile doldur. O zaman daha kolay satılıyor. Bilginize.

katılıyorum. :++:

enestar' Alıntı:

Firma karalamak ciddi bir suçtur. Siz fatura bile kesemeden vergisiz site yapıp satarken bir de üstüne adamları karalarsanız olay mahkemeye sevkederse paçayı pek ucuz kurtaramazsınız.

Eminim böyle şeylerle herkes karşılaşıyordur. İnsanın kalitesi ile alakalı bir durum. Güzel bir ders oldu bize...

Hocam fiyatı nedir sitenin? Bir de öğrenmek istediğim
1.örneğin aşağıdaki temayı nasıl satın alabilirim,
2.satın aldığımda quick kurulumla aynen demodaki gibi bir görüntü oluşuyor mu yoksa tekrar eklenti falan gerekiyor mu,
3.Yada bunun yerine direk türkçe tema bulabilir miyim çeşitli amaçlar için kullanabileceğim
açıklarsanız sevinirim. ?

http://demo.rockettheme.com/joomla-templates/audacity/

Hocam böyle satmak yerine adama gıcıklık olsun diye o civarda rakip bir firmaya teklif edin, hatta rakip firmanın web sitesi varsa bu domaini direkt onlara yönlendirin. adama da mesaj atın, siteye girilince rakip firmanın sitesi görünsün. ne hoş olur ama dimi....

onlarca site yapmış biri olarak biraz acemice bir ticari iş olmuş arkadaşım. memur zihniyeti ile ticari işler yapılırsa böyle olur. joomla paketlerinin piyasa şartlarında pek karşılığının olmadığını düşünürsek, güzel bir bileşkeden başka bir şey olmayacağı yönünde durum aşikardır.
geçmiş olsun.

Geri