Güncellendi,Satılık Corolla 2016 advance

Kodla Büyü

Kafkasli88

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar,2016 model 21.000 km de İnci beyazı aracımızı satıyoruz,ilgilenen olursa mesajla iletişime geçebilir.Son mesajda ilan linki mevcut

Son düzenleme:
Hocam geçen gün 2016 15000 dizel premium otomatik tertemizdi 80000 aldık. Hatta kendi arabasını takasta 2-3 bin fazlasına verdi. Yani diyeceğim o ki, piyasa çok dalgalı ve durgun. Bende aracı değiştirmeye niyetlendim corollaya niyetlendim o yüzden yazdım yanlış anlaşılmasın

Hocam geçen gün 2016 15000 dizel premium otomatik tertemizdi 80000 aldık. Hatta kendi arabasını takasta 2-3 bin fazlasına verdi. Yani diyeceğim o ki, piyasa çok dalgalı ve durgun. Bende aracı değiştirmeye niyetlendim corollaya niyetlendim o yüzden yazdım yanlış anlaşılmasın
farkindayım piyasanın dalgalı olduğunun ancak yılbaşından sonra fiyatlar zaten artacak ancak alacağım aracında fiyatı da artacak o yüzden bence uygun fiyat yazım,85bin yazanlar var aynı araca.Ben makul fiyattan satıp istediğim aracı kaçırmamak istiyorum

Son düzenleme:
corollolarda sunroof varmıydı. Epeydir benzinli corolla bakıyorum ama otomatik lazım bana :(

Geri