Satılık Tertemiz Focus 2 Titanium Dizel

Kodla Büyü
Güzel araba ama artık fiyatlar için yorum yapAmayacağım piyasa çok karışık

Sayın hocam, çok uzatmadan son olurunu soracağım; net olmak ve ileri geri laf kalabalığı yapmamak adına...

scekcen' Alıntı:
Sayın hocam, çok uzatmadan son olurunu soracağım; net olmak ve ileri geri laf kalabalığı yapmamak adına...

Hocam 48.500 TL'ye arabayı veririm diyor. Tok satıcı. Otomatik vites araç almak istiyor. Ondan sebep satıyor.

Aynı araçtan bende de var. Alacak arkadaşa hayırlı olsun çok güzel bir araç. Sadece arka park sensörleri dikkatimi çekti benimki ve gördüğüm diğer titanium focuslarda tampon rengi oluyur sizinki siyah.

ktektas' Alıntı:
Aynı araçtan bende de var. Alacak arkadaşa hayırlı olsun çok güzel bir araç. Sadece arka park sensörleri dikkatimi çekti benimki ve gördüğüm diğer titanium focuslarda tampon rengi oluyur sizinki siyah.

Hocam dediğim gibi araba abimin. Dediğiniz konuda bir bilgim yok. Ancak 2010 yılına ait özel üretim olduğunu biliyorum...

gakgoskentli' Alıntı:
focus dizel güzel araçtır ancak fiyat bu piyasaya göre bile çok fazla

Hocam araba abimin. Fiyatı belirleyen kendisi.
Arabayı 47.500 TL'ye vermedi. 48.500 TL'ye birisi ile anlaştı gibi. Vatandaş 1-2 gün süre istemiş.

Al-sat için fiyat bence de yüksek, ancak binici için yüksek değil...

sehzade' Alıntı:
gakgoskentli' Alıntı:
focus dizel güzel araçtır ancak fiyat bu piyasaya göre bile çok fazla

Hocam araba abimin. Fiyatı belirleyen kendisi.
Arabayı 47.500 TL'ye vermedi. 48.500 TL'ye birisi ile anlaştı gibi. Vatandaş 1-2 gün süre istemiş.

Al-sat için fiyat bence de yüksek, ancak binici için yüksek değil...

bu fiyata yeni kasa biraz daha kmsi fazla donanımı orta bir focus dizel alabilirsiniz.Yani şahsen ben öyle yapardım.Hayırlı satışlar

Hayırlı satışlar alacaklara şimdiden hayırlı olsun ama bana fiyat biraz değil baya yüksek geldi :)

Geri