Satılık Fiat Linea 1.3 Multijet 90 hp

Kodla Büyü

selyon

Aktif Üye
hocam hayırlı satışlar ama yazdığınız açıklamadaki yanlış pazarlıksız diye bir satış olamaz itici yorum yazmışsınız bence

araba almaya bende niyetliyim ama şuan pahallı geliyor fiyatlar ... biraz daha bekleyeceğim size hayırlı satışlar

bende pazarlık isteyeni anlamıyorum arkadaş, adamın aklında bi fiyat vardır ve onu yazar onun altında satmak istemiyordur.
bende zamanında arabamı satarken ilanın altına üstüne kırmızı renkle pazarlıksız yazdığım halde pazarlık için arayanlar yüzünden ilanı güncelleyip 1000 lira fazla yazmıştım sonra aracı alan adam sözde pazarlık ettiğini sandı ama ben düşündüğümden 250 tl fazlasına satmıştım. ne milletiz yavv :mrgreen:

hayırlı müşteriler hocam

3 gn önce bir araba için ilan sahibini aradık. kardeşim pazarlık sünnettir ne kadar inebilirsin ona göre gelelim dedik, adam pazarlık sünnetse dürüstlük farzdır. farz sünnetten önde gelir ne yazdıysam o dedi. biz dumur tabi bişey diyemedik eyvallah dedik ancak. başka birini aradım öğretmen bir arkadaşmış aynı şeyi ona da dedim 1.000 tl indi fiyatta zaten herkes fazla yazıyor pazarlığımız bu kadar olur dedi. şimdi hangisinin davranışı daha iyi siz karar verin.

ziyaunal' Alıntı:
3 gn önce bir araba için ilan sahibini aradık. kardeşim pazarlık sünnettir ne kadar inebilirsin ona göre gelelim dedik, adam pazarlık sünnetse dürüstlük farzdır. farz sünnetten önde gelir ne yazdıysam o dedi. biz dumur tabi bişey diyemedik eyvallah dedik ancak. başka birini aradım öğretmen bir arkadaşmış aynı şeyi ona da dedim 1.000 tl indi fiyatta zaten herkes fazla yazıyor pazarlığımız bu kadar olur dedi. şimdi hangisinin davranışı daha iyi siz karar verin.
ben B diyorum.

dürüstlük farzmışta pazarlık yapanlar dürüst değilmi ya adamın yoruma bak . adam hem dürüst hemde pazarlık yapıyosa hem farz hem sünnete uyuyor ne güzel.pazarlıksız arabamı alınır 3 kurusluk mal alırken bile yaparız pazarlığı .

YuLiaN' Alıntı:
dürüstlük farzmışta pazarlık yapanlar dürüst değilmi ya adamın yoruma bak . adam hem dürüst hemde pazarlık yapıyosa hem farz hem sünnete uyuyor ne güzel.pazarlıksız arabamı alınır 3 kurusluk mal alırken bile yaparız pazarlığı .

:alkis:

rıfat hocam teklifim hala geçerli :D... alabileceğim bir fiyat verirsen arabanı almayı halen düşünüyorum :)...

Geri