Satılık Eğitim Siteleri

Kodla Büyü

1disposal

Üye
Arkadaşlar farklı mecralarda satışa çıkarmadan önce eğitim ile alakalı olduğu için burada satışa çıkarmak istediğim siteler ile ilgili bilgiler aşağıda özetle verilmiştir. Satış sebebim diğer sitemle daha rahat ilgilenebilmek içindir. Malum hepsi bir arada zor. İlgilendiğinizde adsense ve tanıtım yazılarından kazanç sağlayabilirsiniz. Özel sorularınızı özelden yazınız. Teşekkürler.
Site adresleri : etudyo.net - - dijitalogretmen.net
Site için istenen fiyat : her biri için 500 TL
Sitenin açılış tarihi: ortalama ikisi de 1,5 yıllık siteler
Kategori, sitenin içeriği nedir: Eğitim
Kayıt Firması : natro
Site tüm içeriği birlikte satılık
Hosting biraz idare edilir sonra kendi hostunuza taşırsınız.
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok

Merhaba sitelerin şu an için bir geliri yok ancak ilk aşamada ilgilenmeye başladığımda gelir de getirmeye başlamıştı. Şu an için ilgilenilmediğinden getirisi yoktur. Önemli olan özgün yazılar yazarak ilgilenmek biraz da seo çalışmaları ile gelir getirmeye başlayacaktır.

Gelirsiz site icin 500 cok hocam. Ilgilensek bile 500u ne zaman amorti edecegi belirsiz. Fiyat cok bence.

r10 üzerinden ilan verebilirim ancak öncelikle eğitim ile alakalı olduğu için burada satışa çıkardım. Bu arada bu işle ilgilenenler bilirler 6 ay düzenli ilgilenin 500'ü değil daha fazlasını rahatlıkla çıkarırsınız. Bu arada pazarlık payıda mevcut özelden teklif belirtebilirsiniz.

Eğitim sitesi olanlar ağlıyor hocam, tbm düşük tık yok diye :puhaha:

Hocam doğrudur çok kazandırmayabilir ancak ben bu işi seviyorum ve yıllardan beri yapıyorum ve yapmaya da devam edebildiğim sürece devam edeceğim. Eğitim ve eğitim teknolojisi konusu benim için çok önemli ve bu sebeple bu konuda bir şeyler yazmayı dünyadaki gelişmeleri takip etmeyi seviyorum. Bu işi sırf para kazanmak için yapmak istersen o zaman mutlaka farklı sektörlerde olmak gerek ve son bir hatırlatma. Mutlaka biliyorsundur ama hatırlatayım çok az ziyaretçi sayısına sahip olup ancak özgün siteleri çok seviyor buda adsense için çok önemli, sıralamalar için de çok önemli ayrıca google dışında birçok seo firmasının da ilgisini çekiyor ( tanıtım yazısı anlaşmaları yapabiliyorsun ) yani web de yeterki özgün bir siten olsun mutlaka kazanıyorsun. Saygılar...

not: Bu arada bilişim pazarına açılan konular forum anasayfada üstte son konularda neden çıkmıyor cevaplarsanız sevinirim.

Geri