Satılık canon 700d

Kodla Büyü

tmy83

Aktif Üye
Arkadaşlar 1 yıl önce aldığım canon 700d 18_135 lens ve 50 mm lensimi satıyorum. Makine ile 3000 resim çekildi sadece. 1 yıl garantisi var. Sıfırdan farkı yok makinenin. Çantası ve bu yazdıklarımla 2600 TL ye satıyorum. Belki almak isteyen olabilir diye buraya yazdım.

hayırlı satışlar hocam ben ilgilenebilirdim ama sıfır fiyatı istemişsin.

Hocam makinenin sadece 18-135lens ile fiyatı 2800 artı bide 50mm 1.8 lens var oda 450 TL. Sıfır fiyatından 700 TL den daha düşük hocam. Daha ne kadara sayabilirim. Zaten kullanılmamış makine. Eğer ilgileniyorum diyorsan. Son 2500 TL olur ama daha aşağısı imkansız.

güzel makina ama ben yaklaşık 4 ay önce 70D makinemi 50mm IS II lens ve 18-135 IS STM lens kitimle beraber. Çantası da dahil olarak 2600 TL ye bir öğretmen arkadaşıma sattım. O zaman ben bedavaya verdim denilebilir sanırım. Ya da ikinci el piyasası ne yazık ki böyledir de denilebilir. Hayyam pasajına gidenler zaten sizin verdiğiniz fiyata sıfır ürün alırlar üzerine de çanta ve hafıza kartı hediyesi alırlar. sahibinden üzerinden o fiyata satmanız olası ama burada o fiyat "bence" biraz yüksek hocam.
Hayırlı satışlar dilerim.

Sevgili arkadaşım senin sattığı ürünle benimkinin farkı ne 18 55 STM ile 1.8 22 mm lensin fiyatı nerdeyse aynı. Sen satarkenb2600 ediyorsa benimki niye etmiyor. Çanta hafıza kartını zaten yazmıyorum çünkü onlar zaten yanında otomatik verilenbseyler. Ki shutter sayısı Bursa çok önemli benimki 3000. Suznkini bilmiyorum.

Gerçekten öğretmen arkadaşları anlamak zor. Kendi sattığı herşeyin fiyatı iyi başkasının sattığı ya kötü yada pahali. Lütfen arkadaşlar yorum yaparken bir ürünün sıfır fiyatına bakın sonra yorum yapın. Bide fiyat yorumu yaparken Canon 700d ile kıyaslandığında lütfen.

tmy83' Alıntı:
Sevgili arkadaşım senin sattığı ürünle benimkinin farkı ne 18 55 STM ile 1.8 22 mm lensin fiyatı nerdeyse aynı. Sen satarkenb2600 ediyorsa benimki niye etmiyor. Çanta hafıza kartını zaten yazmıyorum çünkü onlar zaten yanında otomatik verilenbseyler. Ki shutter sayısı Bursa çok önemli benimki 3000. Suznkini bilmiyorum.

http://www.klasfoto.com.tr/Canon-700D-1 ... -8135.html
50 mm olmadan sıfırının fiyatı. bu sizin makineniz.
Ama karşılaştırılması gerekiyor ise şu şekilde karşılaştırılmalı;
Bu 700D body fiyatı sıfır ve garantili
http://www.klasfoto.com.tr/Canon-700D-B ... -5551.html

bu da benim sattığım makine sıfır garantili ve ikisi de aynı firmadan satılık
http://www.klasfoto.com.tr/Canon-70D-Bo ... -8132.html

sadece bodyler arasındaki fiyat farkı sorduğunuz sorunun yanıtıdır sanırım.
shutter sayısı 5000 in altında olarak satmıştım.
18-55 değil 18-135 IS STM kit lens ile birlikte sattım. yanında 50 mm lensi hediye olarak verdim ben orası beni bağlar elbette.
yalnız verdiğim çanta hediye çanta değil profesyonel kaliteli canon çantasıydı.

şimdi bunları diyerek pahalı satıyorsun 2000 tl ye ver demiyorum. Ben sattığımda dolar 3,40 tl civarında idi bugün 3,70 üzerinde. bugün olsa muhtemlen 2800-3000 tl civarına satılırdı.
Yani ben ilk mesajımın altına da özellikle yazdım "hayırlı satışlar" diye. umarım hayırlı bir satış olur iki taraf açısından da. Siz de para verip aldığını değerinin altına gitsin istemezsiniz elbette.
Ben piyasayı da hesaba katın ve burada o fiyata alan çıkması zor diye belirttim. Satılmayacağını da söylemedim. Ben sahibinden sitesi üzerinden sattım.
Her malın bir alıcısı elbet vardır hocam.

Yazdıklarım rahatsız ettiyse de özür dilerim.

Dostum sen makineyi ne zaman aldin buda önemli bende zaten 18 135 lens ile satıyorum .diğer lenside veriyorum zaten. garantisinin dolmasına daha 1 yıl var. Dolar bu kadar fırlamış sen satarken. Bide zaten senden daha ucuza satıyorum makineyi. 2500 TL demişim. Senin yorumundan benim anladığım makine bu para etmez ama sana fiyatları gösteriyorum. 1 yıllık makine ve 3000 çekim içinde 700 tlden fazla iniyorum. Daha fiyatta ne olabilirdiki 1000 lira dicek halim yoktu.

tmy83' Alıntı:
Dostum sen makineyi ne zaman aldin buda önemli bende zaten 18 135 lens ile satıyorum .diğer lenside veriyorum zaten. garantisinin dolmasına daha 1 yıl var. Dolar bu kadar fırlamış sen satarken. Bide zaten senden daha ucuza satıyorum makineyi. 2500 TL demişim. Senin yorumundan benim anladığım makine bu para etmez ama sana fiyatları gösteriyorum. 1 yıllık makine ve 3000 çekim içinde 700 tlden fazla iniyorum. Daha fiyatta ne olabilirdiki 1000 lira dicek halim yoktu.

o zaman yanlış anlaşılma var, "özür".
makine bu fiyat etmez değil burada bu fiyata alan bulmak zor.
sahibinden üzerinden satabilirsin belki ama bbnet burası ve burada genellikle her malın en ucuzunu bulup alan kişiler var. o yüzden burada bu fiyata alacak bulman zor.

( benim makinamın garantisi yeni bitmişti, canon türkiye garantili olarak almıştım )

bir önceki mesajımda da söyledim her malın bir alıcısı vardır diye.

hayırlı satışlar.

hocam sana yazdığım hafta http://urun.n11.com/dslr-fotograf-makin ... P133788165 bu ürün 2489 liraya satılıyodu. ben nikon d90 kullanıyorum ve ciddi ciddi canon a geçiş yapmayı düşünüyorum. canon 700d de araştırdıklarım arasında o yüzden ilgilenebilirdim dedim fiyat bu gönderdiğim sıfır üründen düşük olsaydı. yanlış anlaşılma olduysa affola. ben kendi açımdan uygun fiyat olarak görmedim sadece. ürün senin sonuçta kaça istersen satabilirsin tabi

Yo Teşekkür ederim. Ürünü dediğim fiyattan sattım. Alan kişide memnun.Size bişey diyemem ama makinenin sıfır fiyati 3000 tl sadece 18-135 lens ile bide ben 50mm 1.8 lens hediye ediyordum. O lenste 600 tl. Sıfır fiyatından nerdeyse 1000 liradan fazla ucuzdu. Tabi fiyat sizin değerlendirmeniz ama bence ben ucuza bile satıyorum. 1 yıl garantisi vardı bide makinenin.

Geri