Satılık 2006 Mitsubishi COLT :19500

Kodla Büyü
e129d61a800e24dc18bd5ab7513adb71_480_False_72_5.jpg

adac 2007 test sonuçları 1. sırada COLT..10. sırada POLO son sıralarda GETZ..

2 Honda Jazz 2 de Mitsubishi Colt araç alıp kullanan biri olarak manueli 18-20 bine otomatiği 22-25 bine alınacak en sorunsuz ve güvenli araçlardan biridir.
İçeriye ses alması ve virajda hıza bağlı savrulma dışında gayet memnunum.
Hayırlı satışlar...

yasarcan' Alıntı:
hangi konuda colt birinci sırada sayın hocam,
ayrodinamik mi? :shock:
yayınladığım fotoğraf ADAC 2007 arıza istatistiğidir; yani Colt kendi sınıfının en az arıza ihtimali olan aracıdır... 2 yıldır Colt kullanıyorum rutin bakım ve yağ değişimi dışında çok şükür en ufak sıkıntı çıkarmadı..

bizim insanlarımız polo-corsa-clio-getz ekseninden bir türlü çıkamadıklarından ve aracı bilmediklerinden; colt'u biraz tanıtailmek adına arıza istatistiğini verdim.ayrıca motor olarakta çok verimli ve ş.içinde seri bir araçtır...4 havayastığı - ABS- alaşımlı jant - anlık - ortalama tüketim-ortalama hızı ve menzili içeren yol bilgisayarı vs..vs.. ama gelgelim bu aracı kupkuru pololardan 7 -8 bin ucuza -getz fiyatlarına daha satamadık...

Bende 2008 modeli var. Araç içine biraz fazla ses almasının dışında hiçbir problem yok. Segmentine göre en iyi donanım en uygun fiyatlı araç bu. Dahası araç sahibinin verdiği arıza istatistiği çok önemli.

Mr.Spermata' Alıntı:
otomatik colt hakkında ne düşünüyorsunuz hocam?

onlar tam otomatik değil yarı otomatik ve yokuşlarda geri kaçırıyor;yani el freni şart :) biraz daha nazik..ama fiyat / performans olarak yine rakipsiz..ama tam otomatik arıyosanız JAZZ bakacaksınız..

Geri