Satılık 1.6 dci 130 bg 320 tork MST Privilege Energy

Kodla Büyü
Bende bunun 1.5 dci 110 edc (otomatik) versiyonu vardı. Kendi sinifinin en iyisi diye bilirim. Otomatik olsa hiç dusunmeden alırdım. Fiyat icin piyasa nedir bilmedigim icin yorum yapmiyorum

vayy be nereden nereye... Türkiye'de satılan arabaların fiyatının neredeyse yarısı vergi saçmalığına gidiyor.. Teneke arabaların sıfırı 40 binden başlıyor.. Orta halliler 50-60 binden başlıyor... Yok kardeşim bisiklet alıp gezmek daha mantıklı :p Arabanın sahibi sayın hocam size de hayırlı satışlar..

fatihkultukturkan' Alıntı:
Bende bunun 1.5 dci 110 edc (otomatik) versiyonu vardı. Kendi sinifinin en iyisi diye bilirim. Otomatik olsa hiç dusunmeden alırdım. Fiyat icin piyasa nedir bilmedigim icin yorum yapmiyorum

Hocam 1.6 dci lerde otomatik vites seçeneği yok. MST'lerin kıymetini ancak MST kullananlar bilir. Hocam arabamdan çok ama çok memnunum. Yazın köyde kaldığım süre uzadığından SUV'a merak sardım. Yoksa satmak niyetinde değildim.

Hocam sen bir de 130 bg ve 320 tork kullansan arabaya bir kez daha hayran olursun... (Buraya yakınsan buyur gel ağırlayayım. Hem benim Kocaoğlan'ı denersin hem de misafirim olursun)

sehzade' Alıntı:

Hocam 1.6 dci lerde otomatik vites seçeneği yok. MST'lerin kıymetini ancak MST kullananlar bilir. Hocam arabamdan çok ama çok memnunum. Yazın köyde kaldığım süre uzadığından SUV'a merak sardım. Yoksa satmak niyetinde değildim.

Hocam sen bir de 130 bg ve 320 tork kullansan arabaya bir kez daha hayran olursun... (Buraya yakınsan buyur gel ağırlayayım. Hem benim Kocaoğlan'ı denersin hem de misafirim olursun)

Yakın mıyım bilemiyorum. Ben kayserideyim :)
Evet 1.6 dci larda otomatik yok onun için bende yeni nissan qashqai düşünüyorum onlarda otomatik var. Gerçi ondaki cvt versiyonu bir otomatik, ama şimdilik bu var.

bilmeden yazmayın arkadaşlar, kulaktan dolma laflarla düşüncelerinizi oluşturmayın. bu arabayı kullanan bilir, motoru ve konforu harika.
marka bağımlılığı kötüdür, bu arada wv dizellerde yaptığı sahtekarlığı kabul etti...

araba çok şık çok güzel;inşallah iyi fiyata satarsınız;muhtemelen 0.km si şu an 80 binin üzerindedir..ya hocam bi de kusura bakmazsan ek iş falan var mı??nasıl çektin böyle güzel bi aracı altına yoksa kayınpeder mi zengin :) ??

reno ve fiat yapamadığı için mi kalite araba yapmıyor zannediyorsunuz. onların elinde tuttuğu kesim orta ve alt sınıf. Onlara göre arabalar üretiyorlar. reno nun bazı ürünleri üst sınıf ürün ama fiyatı da ona göre oluyor. laguna mesela üst sınıf bir araç tı. sanırım sıfırı yok artık. şimdilerde lattitude var. yani tamamen pazar meselesi. parası olana tabi ki çok iyi arabalar ve markalar var.

bu araba için sahibinden de 4 tane gözüküyor ve en pahalısı. güzel araba hayırlı satışlar diyelim.

spider23' Alıntı:
araba çok şık çok güzel;inşallah iyi fiyata satarsınız;muhtemelen 0.km si şu an 80 binin üzerindedir..ya hocam bi de kusura bakmazsan ek iş falan var mı??nasıl çektin böyle güzel bi aracı altına yoksa kayınpeder mi zengin :) ??

Hocam bayram günü beni güldürdün ya Allah(cc) da seni güldürsün. Hocam arabanın sıfırı paketlerle birlikte 94 bin civarı.
Bu arabayı 2010 yılından (çıktığı günden) beri almayı düşünüyordum. Rabbim 1 sene önce nasip etti. Ek iş falan yok maalesef. Ancak kötü alışkanlık da hiç ama hiç yok. Sabır ile birikim yapmaya çalıştık ve sonunda aldık. Rabbim hayırlı şekilde isteyen herkese nasip etsin.

Önceki yorumlarda belirtmiştim. Arabayı satmak aklımda hiç yoktu. Köyde kalış süresi uzayınca SUV'a merak sardım. Bu fiyata giderse ne âlâ, gitmez ise seve seve kullanmaya devam ederim....

serkanholep' Alıntı:
bu araba için sahibinden de 4 tane gözüküyor ve en pahalısı. güzel araba hayırlı satışlar diyelim.

Hocam diğer ilanları biliyorum. Hiç biri benim gibi net açıklama yapmamış. (Bu arabaların hatalı olduğu anlamına gelmez ancak bence kesinlikle hem de net bir açıklama yapmları gerekirdi)

Ben yazdığım herşeyin arkasındayım. Satılırsa köyden sebep SUV'a niyetlendim. Satılmazsa Kocaoğlana seve seve binmeye devam ederim...

hgx2' Alıntı:
bilmeden yazmayın arkadaşlar, kulaktan dolma laflarla düşüncelerinizi oluşturmayın. bu arabayı kullanan bilir, motoru ve konforu harika.
marka bağımlılığı kötüdür, bu arada wv dizellerde yaptığı sahtekarlığı kabul etti...

Hay babana rahmet be hocam. Ne de güzel anlattın. Maalesef insanımızda kullanmadan, denemeden yorum yapma hastalığı çok fazla...

sehzade' Alıntı:

Yakın mıyım bilemiyorum. Ben kayserideyim :)
Evet 1.6 dci larda otomatik yok onun için bende yeni nissan qashqai düşünüyorum onlarda otomatik var. Gerçi ondaki cvt versiyonu bir otomatik, ama şimdilik bu var.

Fatih hocam ben Yozgat'lıyım. Kayseri bizim köye Yozgat'tan daha yakın. Tatilde köye giderken Kayseri'ye her daim uğruyoruz. Ağırlarsan sana da uğrar tanışır çayını, çorbanı içeriz. Satılmamışsa sen de benim Kocaoğlanı denersin...

sehzade' Alıntı:
spider23' Alıntı:

Hocam bayram günü beni güldürdün ya Allah(cc) da seni güldürsün. Hocam arabanın sıfırı paketlerle birlikte 94 bin civarı.
Bu arabayı 2010 yılından (çıktığı günden) beri almayı düşünüyordum. Rabbim 1 sene önce nasip etti. Ek iş falan yok maalesef. Ancak kötü alışkanlık da hiç ama hiç yok. Sabır ile birikim yapmaya çalıştık ve sonunda aldık. Rabbim hayırlı şekilde isteyen herkese nasip etsin.

Önceki yorumlarda belirtmiştim. Arabayı satmak aklımda hiç yoktu. Köyde kalış süresi uzayınca SUV'a merak sardım. Bu fiyata giderse ne âlâ, gitmez ise seve seve kullanmaya devam ederim....

:D Allah kaza bela vermesin ;Allah paranın bereketini versin en önemlisi de o gerçekten...İnşallah 2016 temmuz da ev borcu bitince bende benim külüstürü yenilemeyi istiyorum;tabi evde ki CEO yu ikna edebilirsem...bence 61 bine o kalitede donanımlı dizel ve BEYAZ bi araç çok mantıklı şu anda 0. km DİZEl opel corsalar 55 binlere satılıyor...yanına yaklaşılmaz 0. km araçların..

senolak' Alıntı:
Aliosman_eser' Alıntı:
Bu arabalar bu kadar ediyor mu yahu. Vay bea.
Anlaşılan piyasayı çok bilmiyorsunuz. B sınıfı dandik araçlara 50 bin isterler normaldir. Bu mu fazla!

Maalesef okuduğunu anlayamayanlar var...

Ben bu araç bu kadar etmez. Bu araç pahalı mi yazmisim.

Bu araçların fiyatının bu kadar yüksek olduğunu bilmediğini ifade ettim sadece.

Mal sahibinin... İsteyen istediği fiyatı çeker aracına....

hgx2' Alıntı:

El insaf hocam...

Yanı wv ile Renault u kiyaslamayin artık. Lütfen..

Hocamın arabası çok güzel... Buna bisey dediğim yok.

Lakin wv konforu, saglamligi ne Renault ta ne de diğer fransızlarda yok..

Bunu yıllar geçtikçe anlarsınız. 10 yaşını geçmiş Renault ile wv sahibi birileri varsa sorun lütfen. Ne kadar masraf çıkardığını anlatsınlar...

Ben de Ford c max 2012 dizel var. 60000 km de. Ben ford u dahi kıyaslamam wv ile. Çok fark var.

Wv ayrı bir skala ya oturdu artik. Bunu kabul etmek gerek.

Ama fiyat olarakta çok uçuk wv ler.

Aliosman_eser' Alıntı:
senolak' Alıntı:
Aliosman_eser' Alıntı:
Bu arabalar bu kadar ediyor mu yahu. Vay bea.
Anlaşılan piyasayı çok bilmiyorsunuz. B sınıfı dandik araçlara 50 bin isterler normaldir. Bu mu fazla!

Maalesef okuduğunu anlayamayanlar var...

Ben bu araç bu kadar etmez. Bu araç pahalı mi yazmisim.

Bu araçların fiyatının bu kadar yüksek olduğunu bilmediğini ifade ettim sadece.

Mal sahibinin... İsteyen istediği fiyatı çeker aracına....
Ben okuduğumu anlıyorum da siz yazdığınızı anlıyor musunuz acaba :)
Siz bu arabalar bu kadar ediyor mu yahu derken fiyatının çok olduğunu kastettiniz herhalde. Size göre fazla ki böyle dediniz. Ben de piyasayı bilmediğinizi söyledim. Ne var bunda. Bi tek ben mi böyle anladım acaba. :) Zorunuza gittiyse affedin. Kimseyi kırmak istemem.

bu WV 'e bizim kadar tapan millet yoktur;ya arkadaşlar adamlar DSG şanzıman yaptılar resmen alanın elinde patlıyor;12 - 14 bin liraya yenilemek zorunda kalan dsg zedeler dolu ortalıkta; TSI motorların bazılarında kronik yağ yakma sıkıntısı var;şikayet var a yada forum donanım habere yazın görürsünüz..Tabi ki kaliteli iyi araçlar üretiyolar bi sözüm yok ama nedense bizim ülkemizde wV 'i bmw-mercedes -audi ile aynı seviyede tutanlar var;o kadar da değil....ayrıca evet kaliteyi zaman belirler;bu konuda da her zaman sorunsuzluk anlamında JAPON markaları tek geçerim..2005-2006 wv passatı alacak oldum;deneme sürüşüne çıktım hiç haz etmedim gittim 2006 toyota avensis aldım araba da en ufak sıkıntı yaşamadan sattım...bence öğretmenin-memurun alacağı araçta en önemli kriter FİYAT/PERFORMANS ve sorunsuzluk olmalıdır..yumuşak plastik değil!!

spider23' Alıntı:
bu WV 'e bizim kadar tapan millet yoktur;ya arkadaşlar adamlar DSG şanzıman yaptılar resmen alanın elinde patlıyor;12 - 14 bin liraya yenilemek zorunda kalan dsg zedeler dolu ortalıkta; TSI motorların bazılarında kronik yağ yakma sıkıntısı var;şikayet var a yada forum donanım habere yazın görürsünüz..Tabi ki kaliteli iyi araçlar üretiyolar bi sözüm yok ama nedense bizim ülkemizde wV 'i bmw-mercedes -audi ile aynı seviyede tutanlar var;o kadar da değil....ayrıca evet kaliteyi zaman belirler;bu konuda da her zaman sorunsuzluk anlamında JAPON markaları tek geçerim..2005-2006 wv passatı alacak oldum;deneme sürüşüne çıktım hiç haz etmedim gittim 2006 toyota avensis aldım araba da en ufak sıkıntı yaşamadan sattım...bence öğretmenin-memurun alacağı araçta en önemli kriter FİYAT/PERFORMANS ve sorunsuzluk olmalıdır..yumuşak plastik değil!!
Bende de corolla vardı golf aldım. Corolla köyün eşşeği golf arap atı o kadar diyeyim. Atmosferik motorda özellik mi varda sorun çıkarsın. Kaldı ki benzini de içiyor lpg şart. Sıfır yüz hızlanmada evlere şenlik golfe göre. Passata hiç girmeyeyim zaten rakibi ne avensis ne mondeo. İnanmayan satış rakamlarına avrupada yılın otomobili kim seçilmiş bakabilir.

spider23' Alıntı:
sehzade' Alıntı:
spider23' Alıntı:

:D Allah kaza bela vermesin ;Allah paranın bereketini versin en önemlisi de o gerçekten...İnşallah 2016 temmuz da ev borcu bitince bende benim külüstürü yenilemeyi istiyorum;tabi evde ki CEO yu ikna edebilirsem...bence 61 bine o kalitede donanımlı dizel ve BEYAZ bi araç çok mantıklı şu anda 0. km DİZEl opel corsalar 55 binlere satılıyor...yanına yaklaşılmaz 0. km araçların..

Hayırlı şekilde inşallah siz de istediğiniz aracı alırsınız hocam...

Aliosman_eser' Alıntı:
hgx2' Alıntı:

El insaf hocam...

Yanı wv ile Renault u kiyaslamayin artık. Lütfen..

Hocamın arabası çok güzel... Buna bisey dediğim yok.

Lakin wv konforu, saglamligi ne Renault ta ne de diğer fransızlarda yok..

Bunu yıllar geçtikçe anlarsınız. 10 yaşını geçmiş Renault ile wv sahibi birileri varsa sorun lütfen. Ne kadar masraf çıkardığını anlatsınlar...

Ben de Ford c max 2012 dizel var. 60000 km de. Ben ford u dahi kıyaslamam wv ile. Çok fark var.

Wv ayrı bir skala ya oturdu artik. Bunu kabul etmek gerek.

Ama fiyat olarakta çok uçuk wv ler.

Zaten ana kriter fiyat hocam, wv tapanlar onun fiyatını yükseltiyor aynı donanımda passat variant fiyatına bakın.

konfor ve sağlamlık bakımından artık çok bi fark yok, marka satıyorlar euro NCAP herşeyi yayınlıyor.

Bakımlı araba masraf çıkarmaz, 140 a passat alan adam sanayiye gitmez, servise gider orada da vidanın contasına kadar değiştirirler, dolayısıyla masraf çıkarmaz.

bende reno kullandım ve bana hiç masraf çıkarmadı

hocam piyasa çok bozuk..fiyat uygun yazılmayınca çok uzun sürede satılıyor...benden de bi güncel gelsin..

Geri