Şanlıurfa'dan Mersin'e ev taşıma

Kodla Büyü

soouuk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar,
kardeşimin evini Urfa'dan Mersin'e taşımamız gerekiyor.Bekar evi olduğu için az eşyası var.O bölgeden daha önce taşıma yaptıran arkadaşlar olduysa,önerebilecekleri taşıma firmalar var mı?

hocam biz geçen sene urfa dan adana ya atış nakliyat diye bir firmayla geldik, 1600 lira da ödedik, bizimki ani oldu, daha uyguna da taşımışlar aynı mesafeye ama bizim pazarlık için zaman yoktu o fiyata anlaştık ama eşyalarım toplandı hemen yola çıktı paketleme iyiydi teslimat da zamanında oldu, eşyalarımda ciddi bi hasar olmadı, yalnız babam yaysat lar var gazete dağitim firmaları onlara sormuştu , 350 ye taşırız adana ya demişlerdi ama benim bir ev dolusu yeni eşyalarım olduğu için o araca sığamazdı, size tavsiye ederim ...

Atis ve aslan nakliyat en uygun fiyati verenler oluyor genelde ama iyi pazarlik sart

Hocam yarın gidip pazarlık yapacağız.bi baza,iki çekyat,ve beyaz eşyalar var sadece..Sanıyorum 800 TL falan uygun olur bu durumda..

tanıdık manav-marangoz tarzı bir esnafla görüş. bu günlerde işleri yoğun değil. yakıt parasına+200tl gibi bir fiyata taşıttırırsın eğer tanıdıksa.
maden eşyan az ise tabi.

kayınbiraderi van'dan ş.urfa'ya taşıyacağız..
uygun tanıdık bir kamyoncu arıyoruz..
bulduğumuz an mersiine kadar da sizinkini getirtirdik aslında

Akdeniz Nakliyat ile anlaştık.Büyük bir kamyoneti dolduracak kadar eşya çıktı.550 TL'ye Mersin/Mezitli'ye götürdüler.İhtiyacı olan arkadaşlar ordan da fiyat alabilirler.

Geri