şanlıurfa btr görevlendirmesi

Kodla Büyü
Pazartesiye başlarsanız demişti Orhan bey ama bugün onaylar gelmedi. Muhtemelen pazartesi gelir.

bencede :( idare sağolsun zaten zorluyor.bide bunun için bekletirken adamlarla uğraşıyoruz..hergün tartışmaktan sıkıldım :(::(:(

ben gorustum basvuru az oldugu için bünyesinde bilgisayar öğretmeni bulunan ancak başvurmayanların görev aldığı liselere görevlendirme yapılmayacakmış. sadece hiç bilgisayar hocası olmayan okullarda gorevlendırme yapılacakmıs. listeler yeniden düzenlendi. gorevlendırme 15 ekım den ıtıbaren baslayacak sekılde yazı yarın okullarda ve ınternet sıtesınde olur sanırım.

özkan özen
şanlıurfa

deu_35' Alıntı:
ben gorustum basvuru az oldugu için bünyesinde bilgisayar öğretmeni bulunan ancak başvurmayanların görev aldığı liselere görevlendirme yapılmayacakmış. sadece hiç bilgisayar hocası olmayan okullarda gorevlendırme yapılacakmıs. listeler yeniden düzenlendi. gorevlendırme 15 ekım den ıtıbaren baslayacak sekılde yazı yarın okullarda ve ınternet sıtesınde olur sanırım.

özkan özen
şanlıurfa
fatih olan okulları yazmayanların kendi okullarına da görevlendirilmeyeceğini duymuştum. bu konuda bilgin var mı hocam

deu_35' Alıntı:

özkan özen
şanlıurfa

sağolasın hocam. Doğru mu anlamışım acaba. Görevlendirmeler kendi okulumuzda olacak. 2. olarak a ve b liselerini seçtim. A lisesinde bt öğretmeni var istememiş oraya görevlendirme yok doğru b lisesine 2. okul olarak gidiyoruz. Müjdeli haber gibi bişey oldu belirlensin artık durumumuz.

ben bugün orhan beyle telefonda görüştüm,hala vali onayını bekliyoruz dediler...ama seçtiğim okula (liseye) görevlendirmeme olur vermişler ..açıklansın artık bencede

idare her geçen gün daha da zorluyor beni :(:(:(

bünyesinde btr ye basvurmayan bilgisayar hocası bulunan okulllara gorevlendırme yapılmayacakmıs. gerekçe orada ogretmenler her ne kadar gorevlerı olmasa da ınsanı olarak yardım edeceklerını. bu yuzden hıc hocası olmayan okullara gorevlendırme yapılacak. sadece lıselere yapılacakmıs gorevlendırmeler. basvuru sayısı 12 idi sanırım o yuzden lıseler bıle tam dolmuyor.

deu_35' Alıntı:
bünyesinde btr ye basvurmayan bilgisayar hocası bulunan okulllara gorevlendırme yapılmayacakmıs. gerekçe orada ogretmenler her ne kadar gorevlerı olmasa da ınsanı olarak yardım edeceklerını. bu yuzden hıc hocası olmayan okullara gorevlendırme yapılacak. sadece lıselere yapılacakmıs gorevlendırmeler. basvuru sayısı 12 idi sanırım o yuzden lıseler bıle tam dolmuyor.

hocam siverek için de durum aynı mı ?? bir bilginiz var mı ??

selcuklu' Alıntı:
pinaraytas' Alıntı:
mail geldi hocam..web siitesi veya okulda biişey yok şu an

Hayırlı olsun görevlendirmeniz. Gelen mailde sitedekinden farklı ayrıntılar varmı hocam.

teşekkürler hocam..genel hatları ile şu şekilde :

tlgi: a)MEB Yenilikve Egitim Teknolojileri Genel Müdürlügü'niin 28.09'.2012 tarih 16791 ve
sayIlI emri.
b) MEB Yonetici ve Ogretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine ili$kin Karar.
c) 17/10/2012 tarih ve 31701 saYlh Valilik Gluru.
llgi (a) Bakanhk emri dogrultusunda gorevlendirilen "Bili$im Teknolojileri Rehber
Ogretmen" gorevlendirmesine ili$kin ilgi (c) Valilik Gluru ekte gonderilmi~tir.
Gorevlendirilen Bili$im Teknolojileri Rehber Ogretmenlerinin Etkile$imli Tahta
Kurulumu tamam1anan Grtaogretim okullanndaki i$ ve i$lemlerinin aksamamasl i<;in,
kadrolarmm bulundugu okullardaki derslerinin haftamn belli glinlerinde top1anmasl
hususunda;

ilgi: a)MEB Yenilik ve Egitim Teknolojileri Genel Mlidlirliigii'niin 28.09.2012 tarih 16791 ve
saYlh emri.
b) MEB Yonetici ve Ogretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine ili~kin Karar.
ilgi emir, Fatih Projesi kapsammda donamm kurulumu tamamlanan veya i~ler vaziyete
Bili~im Teknolojileri slmfl bulunan (Bilgisayar Laboratuvan) orgiin egitim okullanna Bili~im
Teknolojileri Rehber Ogretmen gorevlendirmesini emretmektedir.
Ekli listede; adl, soyadl, gorev yeri ve gorevlendirildigi okul belirtilen Bili~im
Teknolojileri ogretmenlerinin, ilgi Bakanhk emirleri dogrultusunda 15.10.2012-25.01.2013
tarihleri arasmda kadrolanmn bulundugu okullarmdaki bran~ derslerine girdikten soma
FATiH Projesi kapsammda donamm kurulumu yapIlan ortaogretim okullannda "Bili~im
Teknolojileri Rehber Ogretmeni" olarak gorevlendirilmeleri, ek ders iicretlerinin ilgi(b)
karann 16. Maddesine gore kadrolanmn bulundugu okullar tarafmdan odenmesi
miidiirliiglimlizce uygun goriilmektedir.

kaç gün liselerde görev vereceklermiş? hergün öğleden sonra gidilecek miymiş acaba?
ayrıntıları bilen var mı acaba?

Sadece Kendim okulumu yazmış olduğumda bana görevlendirme çıkmamış. :? :?

sadece ders programı ıle hareket edın cogu ıl ayrıntılı yazı yazdı ve en fazla 30 saat derse gırılecek dıyor. ogleden sonra ekstra gıtmeyın. eger gorevlendırıldıgınız lıse 2 lı ogretım ıse ya sabah ya da ogleden sonra gıdeceksınız. dıger ıllerın yaptıgı acıklamalar kanunsuz degıl sonucta urfa mem ekstra acıklama yapmayarak kısılerı baskı altıda tutmaya calısmaktadır. Kararlı hareket edın ders programlarınıza uyun kım ne derse desın kımse en ufak bır ceza almaz.

Arkadaşlar bt rehber toplatısında dağıtılan programlar arasında SW_DVD5_Office_Professional_Plus_2010_W32_Turkish_MLF_X16-52759 isimli bi kalıp var bunu yükleyen kullanan varmı office 2010 mu . Bi de interneti olmayanlar netten kurulacak programları nasıl yapıyorlar.

Geri