Sandisk cruzer glide 3.0 32gb yi ETler görüyo PC ler görmüyo

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Tahtalara takınca sıkıntı yok ama bilgisayarlara takınca tanınmadı, kasanın arkadasından takınca yüklenemedi, başarısız,
aygıt yöneticisinde unknown device gözüküyor. Arkadaşlarınkide aynı fakat onlarda bir sıkıntı yok.
Neden olabilir acaba arkadaşlar, çözümü varmıdır?

aygıt yöneticisinden usb kök aygıtlarını kaldırıp yeniden donanım değişikliklerini tara derseniz ve sonra usb yi takarsanız muhtemelen düzelir diye tahmin ediyorum bazen bende de oluyor.

cexen' Alıntı:
aygıt yöneticisinden usb kök aygıtlarını kaldırıp yeniden donanım değişikliklerini tara derseniz ve sonra usb yi takarsanız muhtemelen düzelir diye tahmin ediyorum bazen bende de oluyor.
Onu denemiştim hocam zaten hiçbir bilgisayar tanımıyor. Teşekkürler.

driverları 3.0 olarak yüklenmemişse bazı 3.0 girişleri, 3.0 flashları görmüyor. Sizin duruma benzer mi bilmiyorum ama ben 3.0 lık flash ile 2.0 lık girişten işlem yapıyorum

mcö' Alıntı:
driverları 3.0 olarak yüklenmemişse bazı 3.0 girişleri, 3.0 flashları görmüyor. Sizin duruma benzer mi bilmiyorum ama ben 3.0 lık flash ile 2.0 lık girişten işlem yapıyorum
Flash 3.0 hocam bunuda bir deneyeyim ama arkadaşlardada aynı flash var sorun yok deneyeceğim teşekkürler.

Geri