Sandık Başkanlığı için diyagram

Kodla Büyü

muratci

Aktif Üye
Sandık başkanları için hazırladığım seçime hazırlık diyagramı
Hazırlayan MURAT ÇİFTÇİ
Ne yazık ki hazırlık aşamasında bitmemiş halini bir arkadaşımla paylaştım. Bir kaç saat sonra bana kendi hazırladığım dosya bir whatsapp grubundan Kaynak: habib ocak olarak geri döndü.
Emeğe saygısızlık ta sınır tanımıyoruz. Ben daha paylaşmadan hazırladığım dosya başkası hazırlamış gibi bana geri döndü.
https://drive.google.com/file/d/1Nb3I8Y5XHcBk2WNJurAvEx4I87z087Ic/view

elinize sağlık. sizden önce dosyanın isimsiz hali vatsap grubundan gelmisti :rolleyes:
çAlıntı konusunda baya hızlı olanlar var.
hazırladığım bir çalışma sayfasını bu forumda paylaşmış yarım saat içinde başka bi sitede görünce baya şaşırmıştım. sonra alıştım tabi :)

Paylaşılmış olması sorun değilde başka birisinin kendi ismiyle paylaşma yönünde insanları uyarmış olması... Onun ismiyle kendi okul grubumdan ben paylaşmadan bana geldi. Üstelik ben dosyayı hazırlarken altına adımı bile yazmamışım @muratci diyerek sosyal medya takma adımı yazmışım. Adam kendi hazırlamadığı dosya konusunda kaynak gösterilmesi talebinde bulunuyor.

Son düzenleme:
Sandık başkanları için hazırladığım seçime hazırlık diyagramı
Hazırlayan MURAT ÇİFTÇİ
Ne yazık ki hazırlık aşamasında bitmemiş halini bir arkadaşımla paylaştım. Bir kaç saat sonra bana kendi hazırladığım dosya bir whatsapp grubundan Kaynak: habib ocak olarak geri döndü.
Emeğe saygısızlık ta sınır tanımıyoruz. Ben daha paylaşmadan hazırladığım dosya başkası hazırlamış gibi bana geri döndü.
https://drive.google.com/file/d/1Nb3I8Y5XHcBk2WNJurAvEx4I87z087Ic/view
Bu arkadaş sürekli bu şekilde davranıyor, kaynak belirtme derdi yok sanırım.
bbnet engellenir mi acaba yine :D

Biz de onun hazırladıklarını burada paylaşalım:)
Aaaa pardon yasaklıydı bizim site değil mi, tesadüf işte :)

Bişey uretemiyorsun madem milletin şevkini kırma. Sol alttaki bos kısma geçerli gecersiz pusula tablosu ekleyecektim. Diyagramı telefondan düzenliyorum 1 haftadır. Pat okul grubundan mesaj benim diyagram. Şu an sandık kurulundaki memurda bana onun ismiyle paylaştığı benim ilk versiyonu gosteriyor telefondan.

Hocam çalışmalarınızın uygun yerlerine imzanızı bırakın. Bu haliyle birlerini suçlamayın . Paylaşan kişi kime ait olmadığını bilmediğinden kaynak göstermemiş olabilir.
Kesin bir emek hırsızlığı olması için en azından size ait olduğunu gösteren ibarelerin değişmiş olması yada hiç bir ibare bulunmayan bir belgeye kendi imzasını bırakması lazım.
Bunlar yoksa paylaşanlara fazla yüklenmeyin.

Geri