Samsung Taşınabilir Harddisk [ bim ]

Kodla Büyü
hocam aynı görünüşte 1 tb 5400rpm aynı özelliklerde samsung harddisk 15 gün önce golddan 182 ye aldım

zaten cuma gunü o saatte okulda olurum nasl alabılırım bılmıyorum ama gorevlılere belırtsem bır tane ayırrlar mı aceba :mrgreen:

genelde ayırmıyorlar hocam. biz çadır alacağımızda tanıdık olmasına rağmen az geliyor zaten ayırmak zor olur demişti. belki tanıdık kendine diye alır size satar

sgulkurusu' Alıntı:
genelde ayırmıyorlar hocam. biz çadır alacağımızda tanıdık olmasına rağmen az geliyor zaten ayırmak zor olur demişti. belki tanıdık kendine diye alır size satar
nasıl yaparız ki bilemedim ürün iyi gibi tam ihtiyacım olan şey şu sıralar bi tane 250 lik war yetmıyor artık bazı seylerı sılıorum aslında kıyamıyorum da :mrgreen: bu cok ıyı olacaktı :cry:

keyloger' Alıntı:
185 e falan aldık aynısını okula fiat gayet iyi..
usb 3.0 olması guzel hocam bırde fıyat benıde etkıledı yınede danısmak lazım eksı yonlerıde olabılır arkadaslar bakarlarsa

walla arkadaşlar... ben daha önce bim den 8gb lık codegen marka usb bellek aldım. yaklaşık 5-6 ay oldu. cihaz iyi ancak bu 6 ay içerisinde yaklaşık olarak 7-8 kez formatlamak zorunda kaldım. birşey yüklüyorsun. başka pc ye götürdüğünde birden bire bu diski biçimlendirmeden kullanamazsınız mesajı çıkıyor ve formalamak zorunda kalıyorum.

artık bimden elektronik malzeme almıyorum. çünkü nasıl temin ediyorlar bilmiyorum ama benim aldığım ürünler pek sağlam çıkmıyor. biraz fazla para verin bil bilgisayar firmasından alın derim ben.

samsung usb 3.0 hdd kullanıyorum ve memnun değilim 2.0 vardı önceden çok iyiydi ama maalesef bunda harici bağlantı kısmı çok kötü kopma yapıyor garantiyr gitti sıfırını yolladılar sonuç gene aynı.

Geri