Samsung Smart TV wifi adaptor nerden alınır???

Kodla Büyü

aLiSelim

Site Gezgini
Merhaba.Size iki tane sorum olacak.Samsung Smart TV evimizde bulunmakta.Televizyon için USB wifi adaptör almak için çıktım.Teknosaya gittim,MediaMarkta gittim,Vatana gittim,Samsung bayisine gittim ama Ankaranın hiç bir yerinde bulamadım.

Nerde bulabilirim? Bulamasam bile şöyle birşey olabilir mi telefonu USB wifi adaptör niyetine televizyona bağlasam kablo ile yani telefonu televizyona bağlasam telefondaki interneti Samsung Smart TV bağlasam internete erişebilir miyim?

Lütfen USB Wifi Adaptörü nerden satın alabileceğimi biri söylesin.Ankarada oturan kardeşlerimiz varsa ayrıntılı adresi söylerse sevinirim.

Teşekkürler. :)

Ben yaklaşık 1 yıl önce aldım ve kullandım. Ayarları kolay ve performanslı çalışıyor. Fiyat 150 TL civarındaydı. Televizyonu değiştirince boşa çıktı, evde bir yerlerdedir. Yeni televizyon için kablosuz klavye alacağımdan dolayı çok uygun fiyata kargolayabilirim.Samsung Dijital Plaza veya Samsung Mobile Mağazalarında bulabilirsiniz. Birde teknosanın http://www.teknosa.com/urunler/11001254 ... sb-adaptor sayfasında mevcut.

Yaklaşık 1 senedir arıyordum sayenizde buldum gerçekten çok teşekkür ederim.Peki bir şey sormak istiyorum ben internetten ürün pek satın almıyorum bunu herhangibir bayiden alabilir miyiz?Artik satilmiyorsa internetten paşa paşa alıcaz.TSKR

Bana özelden yazıp elimdeki samsung adaptörün fiyatını soran arkadaşlar özelden mesaj alımlarınızı kapattığınız için size yazamıyorum. Gerçekten ihtiyacınız varsa fiyat o kadar önemli değil. Alıcıyı memnun edecek, satıcıyı üzmeyecek bir rakamda anlaşılır.

Iyi günler HEMENYARDIM, Samsung wifi adaptör hala duruyor mu? UE32ES5500 samsung tv ye uygunsa almak isterim. Tel:05058126040

Geri