samsung s5830i dahili hafıza artırma yardım

Kodla Büyü

Cyber_cyrix

Site Gezgini
samsung age 5830i cep telefonum var. son face ve whatssap güncemelerinden sonra yeterli hafıza yok demeye başladı. şimdi sadece face kullanıyorum. sizden telefonun dahili hafızasını artırmak için nelerin gerekli olduğu hakkında yardım istiyorum. internette biraz baktım ama pek bir şey anlayamadım.

compteach06' Alıntı:
Telefonunuz rootlandı mı ?

hayır hafıza kartını bir kısmını dahili hafıza gibi göstermek gerekiyormuş. internette videolarda göstermiş ama tam olarak root nasıl yapılır bilmeme gerekiyor sanırım

Re: Ynt: samsung s5830i dahili hafıza artırma yardım

Rootlu değilse
Bağla bir bilgisayara
Telf hafızasında Ne gördü isen delet ile sil.Varsa foto video onları bilgisayara keserek/silerek yedekle.Merak etme.
Rootlu değilse, telf da yüklü programlara ve tlf sistemine birşey olmaz.
Tarafımdan denendi.

Sonra
Hiç kullanmadığın yüksek boyutlu programlarıda kaldır yada en azından fabrika sürümüne dönene kadar güncellemelerini kaldır.

hocam selamlar; bende de aynı sorun vardı; farklı bir çözüm yolu ile hafıza artırma yapamasakda kullanibiliyoruz.
çözüm;
telefonu ilk başta root layacaksın sonrasında
telefona "unistaller pro" adındaki programı kuracaksın bu program vasıtasıyla telefondaki bir çok uygulamayı kaldıracaksın sonrasında ise istediğin programları kurarak hem hızlı hemde hafıza sorunu olmadan kullanabileceksin kolay gelsin.

Geri