samsung ML2251N lazer yazıcı driver indirin

Kodla Büyü
Bulduklarım işe yaramadı... Elind eolan varsa şu yukarıdaki dosyayı ve paylaşırsanız mutlu olacam... Yazıcı var ve boş dursun istemiyorum, öğrencilerin kullanmasını istiyorum ama hep sorun... :s

aynı sorun bende de var bazıları ml 2250 kurulsa da destekliyo diyo ama ben kaç kez kurdum ama yazıcıdan karışık karışık harfler çıkıyor.sayfanın tümü dolacak şekilde anlamsız harfler var sanırım doğru sürücünün kurulmamasından kaynaklanıyo... samsung ml 2251 driveri üstten indiremedim direkt indirebileceğimiz bir link varsa çok iyi olur...

s_kajmeran' Alıntı:
Bulduklarım işe yaramadı... Elind eolan varsa şu yukarıdaki dosyayı ve paylaşırsanız mutlu olacam... Yazıcı var ve boş dursun istemiyorum, öğrencilerin kullanmasını istiyorum ama hep sorun... :s
:cry:

bu yazıcı beni de çıldırttı yapmadığım şey kalmadı sürücüyü ben de bulamadım.

Arkadaşlar bu yazıcı da bende aynı sorunu yaşıyorum win 7 de kurulum yaptığımda hep sıkıntı çıkıyor.NEtten win 7 için bulduğum driverler olmuyor.Ne yapıcam bilmiyorum win7 için driverını bulan varsa lütfen göndersin

Modifiyesix xp lerde driver yüklemeye gerek yok.
detim masası klasik görünün yazıcı ve faxlar yazıcı ekle ile ekleniyor.
Usb kablo ile bağlamışsanız
daha sonra yazıcı ve faxlar klasöründen ilgili yazıcıya sağ klik özellikler bağlantı noktaları sekmesinden bağlatıyı usb olarak ayarlayın
Lpt kablo kullanıyorsanız Lpt 1 olarak ayarlayın tamamdır.
Resetten sonra sorunsuz çalışacaktır.

Kalebilişim hocam dediğiniz gibi yapıyorum ama yine aynı sorunu yaşıyorum.Aynı yazıcı xp de sorunsuz çalışıyor ama win 7 kurulu bir bilgisayara kurmaya çalıştığım da sıkıntı çıkıyor

win7 de yazıcıyı internetten kendi arşivinden kuruyor windows ve kurduğu driver çalışıyor...otomatik olarak internetten yüklemeyi denemediniz mi @hlyzkn hocam

Denedim elrond hocam ama olmadı yani yazıcı çalışıyor ama çıkan kağıtlar hep karışık yazılar var kod gibi bişeler ve yaz yaz bitmiyor :) :?

Geri