Samsung Galaxy SIII mü İphone 4S mi?

Kodla Büyü
Samsung galaxy s3 tabikide iphone4 görüdm baktım azcık kullandım içinde inanılmaz derecede saçma uygulamalar var ve çok gereksiz.

galxy s3 almazsan yazık edersin parana...!

bilgiler için teşekkürler,
iphone 4S uzun süredir piyasada çokça kullanma imkanım oldu,
ama s3 henüz benimde ciddi test etme şansı bulamadığım bir telefon aranızda iphone uda s3 üde ciddi zorlayarak test eden oldumu acaba,
samsung note 2 yi test etmiştim kilitlenme problemleri yapıyordu aynı cihazlar değil belki ama kullanırken takıoması sinir bozucu bir durum

Tabiki s3 tercih edilmeli arada çok fazla fark var. Ama iphone 5 dersen kıyas bile yapılamaz 5 çok çok çok iyi...

celikumit' Alıntı:
merhabalar arkadaşlar,
ben alacağım telefonla ,
- e-postalarımı sorunsuz takip etmek,
- logmein. teamviewer gibi uygulamarı sorunsuz kullanabileceğim,
- navigasyon gps hız&hassasiyet
- fotoğraf&video gibi özellikler çok da önemli belirleyici değil benim açımdan

Tüm bu özellikler için her 2 telefonda sizi fazlasıyla tatmin edecektir. 2 Telefon arasındaki en bariz fark zihniyet farkıdır hocam. Teknik açıdan 3 aşşa 5 yukarı birbirlerine yakınlar bariz bir üstünlük kuramazlar birbirlerine. Bilgisayar dahil kullandığı hiçbir program lisanslı olmayan, korsan yazılım hastası bizler için iphone bir lüks bence. Mantığımıza ve düşünce biçimimize ters. Ben kendimi belirli kalıplara sığdırmak istemem telefon uygulamalaı konusunda özgürlükçü ve beleşçi biri olarak android tabanlı bir telefon herzaman daha mantıklı gelir bana. Evet androidmarket apstore kadar çok seçenek sunmuyor ama bu açığını şimdiki hızına bakarsak yakın gelecekte kapatacağına eminim. Blackmarket uygulaması ile hertürden uygulamaya beleş sahip olmak mı apstore da herşeye dolar vermek mi derseniz cevap belli.

Merhoom' Alıntı:
celikumit' Alıntı:
merhabalar arkadaşlar,
ben alacağım telefonla ,
- e-postalarımı sorunsuz takip etmek,
- logmein. teamviewer gibi uygulamarı sorunsuz kullanabileceğim,
- navigasyon gps hız&hassasiyet
- fotoğraf&video gibi özellikler çok da önemli belirleyici değil benim açımdan

Tüm bu özellikler için her 2 telefonda sizi fazlasıyla tatmin edecektir. 2 Telefon arasındaki en bariz fark zihniyet farkıdır hocam. Teknik açıdan 3 aşşa 5 yukarı birbirlerine yakınlar bariz bir üstünlük kuramazlar birbirlerine. Bilgisayar dahil kullandığı hiçbir program lisanslı olmayan, korsan yazılım hastası bizler için iphone bir lüks bence. Mantığımıza ve düşünce biçimimize ters. Ben kendimi belirli kalıplara sığdırmak istemem telefon uygulamalaı konusunda özgürlükçü ve beleşçi biri olarak android tabanlı bir telefon herzaman daha mantıklı gelir bana. Evet androidmarket apstore kadar çok seçenek sunmuyor ama bu açığını şimdiki hızına bakarsak yakın gelecekte kapatacağına eminim. Blackmarket uygulaması ile hertürden uygulamaya beleş sahip olmak mı apstore da herşeye dolar vermek mi derseniz cevap belli.

İphone ve İpad içinde Cydia var hocam korsancıysanız;))

açıkçası istediğin uygulamarın hepsi s3'de var. Ama iphone kendim kullanmadım. Sadece bir akrabamda var biraz göz gezdirme fırsatı buldum.
Açıkçası S3 daha güzel geldi bana. Kullanım ve tasarım olarak.
Iphone sahibi akrabam da bendeki s3'ü beğendi. Tabi bu kişisel tercih meselesi.
Ama benim tercihim S3 oldu.

Bu arada gidipte 1800 lira vermeyin. Kampanyaları takip edin uygun kampanyalar geliyor.
ben samsung türkiye garantili 1499 liraya almıştım.

wes' Alıntı:
açıkçası istediğin uygulamarın hepsi s3'de var. Ama iphone kendim kullanmadım. Sadece bir akrabamda var biraz göz gezdirme fırsatı buldum.
Açıkçası S3 daha güzel geldi bana. Kullanım ve tasarım olarak.
Iphone sahibi akrabam da bendeki s3'ü beğendi. Tabi bu kişisel tercih meselesi.
Ama benim tercihim S3 oldu.

Bu arada gidipte 1800 lira vermeyin. Kampanyaları takip edin uygun kampanyalar geliyor.
ben samsung türkiye garantili 1499 liraya almıştım.

bir s3 bulup zorlasam iyi olacak sanki

evet s3 bulup teamw. ile denedim çok kararsız ve iphone göre çok kullanışsız geldi

Samsung Note II almayı düşünüyorum . III ne zaman çıkacak acaba ,bilgisi olan var mı? Beklemeye değer mi?

İphone 4 sahibi olarak ya iPhone sahibisindir ya da cep telefonu. Şaka bir yana stabil olma konusunda iPhone en iyisi ayrıca bir telefon düşünün ki pilini çıkarmaya gerek yok. Yok kilitlendi tak çıkar olayı yok. Ama donanım olarak karşılaştırma da yapmak lazım. Sony telefonları da incelemeni tavsiye ederim.

nosTRa' Alıntı:
İphone 4 sahibi olarak ya iPhone sahibisindir ya da cep telefonu. Şaka bir yana stabil olma konusunda iPhone en iyisi ayrıca bir telefon düşünün ki pilini çıkarmaya gerek yok. Yok kilitlendi tak çıkar olayı yok. Ama donanım olarak karşılaştırma da yapmak lazım. Sony telefonları da incelemeni tavsiye ederim.

Bence de. iphone daha stabil çalışıyor, bankaların cep şubelerini kullanıyorsan güvenlik daha ön planda olmalı bence. özgür yazılım ortamını pek güvenilir bulmuyorum, herkes her istediğini yaptırabilir telefona. Ne kadar sağlam yazılım o kadar güvenilirlik. Ben de bunları düşünerek geçen ay iphone 5 aldım. çok da memnunum, önceki telefonum sony xperia arc s idi. arada donuyordu pili çıkarmak gerekiyordu. şuan hiç bir sorunla karşılaşmadım.

S3 kullandıktan sonra 4S in ekranı küçücük geliyor insana, oyunlar - internet v.s iphone ekranı yetersiz kalıyor.

Geri