samsung galaxy s3...

Kodla Büyü
sıfır pasaport kayıtlı s3 satıyor kardeşim ilgilenen olursa pm den mesaj atabilir

HOCAM En altta müşteri hizmet numarası bir cep numarası ben böyle şeylere dikkat ederim, bu resmen kaçar göçer bir firma'(!). :-1:

en altta 3d secure internette güvenli ödeme diyor sağ tarafta ise ptt veya havale ile ödeme diyor nerede kaldı internette güvenli ödeme tuzak hocam düşmeyin.

Bence de ucuz etin yahnisi yavan olur derler. Bu paraya satılma şansı hiç yok. Boş yere paranızı kaptırmayın.

Şu an için sadece havale/eft ve ptt yoluyla satış yapılıyormuş.açıkçası hiç sağlam bir yere benzemiyor.para uçup gider.

Çin malı telefon veriyorlardır diyecektim - telpa garantili dediklerine göre telefon hiç vermiyorlar anlaşılan 8)
Tuzak

Kaç model düşüğü Galaxy ace 5830 un fiyatı bile 600 TL civarında. 499 TL ye S3 satılıyorsa mutlaka sıkıntılı bir durum vardır.

hiç 3d secure ödeme sayfası öyle olur mu? o kredi kartı ile ödeme için :puhaha: /
Havale eft için telefondan yapacaklar galiba :puhaha: :puhaha:
Neyse uydurma bir isim olmayan telno ile siparis denemesi yaptım
Olmayan noyu arasınlar, :puhaha:

Tuzağa düşmeyin, hesap no falan vermeyin !!!

valla ben de arandım bugün ama iptal edin dedim
ebd bilişim miymiş neymiş firma
güvenemedim

:)

kendine güvenen oldu mu acep :)
kaçırmış olmayalım 500 e s3 ü :D

hocam valla bende güvenemedim. iptal ettirdim. adam hatta bayağı bi bozuldu. trip yaptı felan :)

http://www.mobilefirsat.com/ bende burdan spariş vermiştim. beni aradılar konuştuk çin malı vs kabul etmem dedim.karşıdaki bayan orjinal dedi. ptt ye sordum parayı almadan kutuyu vermeyiz dediler.bence de bi oyun var. en azından kutuyu açıp öyle parayı verseydik belki olurdu.

ptt kargo dan baktım kutu 550 gram.normalde tlf 130 gr.şarj kutu vs. 550 gram gelme ihtimali varmıdır. kargoyu alıp almama da kararsızım.daha önce alan var mı?

Arkadaşlar yurtdışında bile bu fiyata değilken Türkiyede bu fyata nasıl satarlar. Biraz düşünmek lazım.

biriniz alın da bakalım gerçek mi? :mrgreen:

alan yokmu bu telefonu? bari aramızda para toplayalım da bir tane sipariş verelim.

Geri