Samsung Buzdolabı ve Çamaşır Mak. nasıl bilirsiniz ?

Kodla Büyü

bote_sevinc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Meraba arkadaşlar
Buzdolabi ve çamaşır makinası alıcam. Çamaşır makinasinda samsungun ecobubbles ozelligi cok hosuma gitti bir de yeni motor teknolojisi inverter motor var ürünlerde daha sessiz çalismasini saglar + enerji tasarrufu yapar diye okudum. Bu durumda samsung camasir mak. Ideal gorunuyo ama forumlarda cok gurultulu diye okudum. Inverter motor fiyatini biraz artiriyo eger ses olayinda fark yoksa sadece ecobubbles alirim bu konuda fikir verebilecek olanlar yazarsa sevinirim.Bir de servisle ilgili olumsuz yorumlar vardi. Özetle samsung beyaz eşya kullananlar tavsiye eder misiniz :)

Biz geçen sene çok araştırmıştık Samsungun buzdolabının 1 numara olduğu ancak çamaşır makinesinin iyi olmadığı kanaatine varmıştık.

Samsung buzdolabı kullanıyorum çook memnunum. 63lt olanından inanılmaz kullanım kolaylıgı sağlıyor.

Çamaşır makinesinde LG nin iyi oldugunu duymuştum.

Re: Ynt: Samsung Buzdolabı ve Çamaşır Mak. nasıl bilirsiniz ?

bote_sevinc' Alıntı:
Meraba arkadaşlar
Buzdolabi ve çamaşır makinası alıcam. Çamaşır makinasinda samsungun ecobubbles ozelligi cok hosuma gitti bir de yeni motor teknolojisi inverter motor var ürünlerde daha sessiz çalismasini saglar + enerji tasarrufu yapar diye okudum. Bu durumda samsung camasir mak. Ideal gorunuyo ama forumlarda cok gurultulu diye okudum. Inverter motor fiyatini biraz artiriyo eger ses olayinda fark yoksa sadece ecobubbles alirim bu konuda fikir verebilecek olanlar yazarsa sevinirim.Bir de servisle ilgili olumsuz yorumlar vardi. Özetle samsung beyaz eşya kullananlar tavsiye eder misiniz :)

Samsung 9kg yıkama 6kg kurutma ecobuble, inverter motor, elmas kazan vs özellikli çamaşır makinesi aldım, çoook memnunum 1400 devirde sıkma yapınca yarı yarıya kuru çıkıyor, 2 3 saat havalandırarak iş bitiyor. Tavsiye ederim.

LG nin aynı emsal modelleri ile neredeyse birbir aynı samsung makineler

güncel çamaşır makinesi 9 kg dan aşağı olmasın gerisinden ben anlamam sen incele işte dedi eşim.
Arkadaş beyaz eşya bu bilgisayar değil ki.
Ama her iki donanıma sahip arkadaşlardan (sanırım bayanlar daha iyidir.)
lg yada samsung diyorlar. hangi çamaşır makinasını tavsiye edersiniz.

Biz lg kullanıyoruz çok şükür bir sıkıntı çıkarmadı güzelde yıkıyor

İkisi de çok iyidir. :++: Samsung çamaşır makinemizi sanırım 6 yıl oldu alalı. Çok memnunuz. Buz dolabını yakınlarım kullanıyor. Onlar da memnun.

Başlık çok güzel olmuş "Samsung Buzdolabı ve Çamaşır Mak. nasıl bilirsiniz" :alkis:

Geri