Samsunda PHP Kursu verebilecek hoca arıyoruz

Kodla Büyü

omerbilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar samsun il merkezinde haftada bir gün belirli saatlerde kurs alabileceğimiz bir öğretmen arıyoruz kendi grubumuzu kendimiz kuracağız. Belirli bir altyapısı olan kişiler dışında kimse olmayacak. Biraz ileri düzey PHP kursu diyelim kısaca.

İlgilenen varsa görüşelim.
05307678301 Ömer Bilgin.

Hoca bulduk şimdi de PHP kursuna katılımcı arıyoruz :) şuan 5-6 kişiyiz 5-6 kişi daha alacağız maksimum kişi sayısı fazla tutulmayacak Samsun merkezde veya çarşambada oturup Belli bir altyapıya sahip kişileri PHP - MYSQL kursu için bizimle iletişim kurmaya davet ediyoruz

Ömer BİLGİN 5307678301

hocam neden bizim çizgi-tagem bünyesinde online bir eğitim düşünmediniz ?

çizgi tagem php mysql eğitimi Cumhur hocamız tarafından hazlanıyır ve bir kaç ay içinde hizmete sunulacak.

Cemal hocam sağolun :)

Arkadaşlar Çizgi-Tagem bünyesinde Php-MySQL eğitimi hazırlıyoruz. Kurs içeriğinde; temel php komutları ve sql sorguları anlatılacaktır. Bu temel konuların ardından örnek bir CMS sistemi oluşturulması anlatılacaktır. Temel komutların ardından, OOP mantığında programlama anlatılacaktır.

Umarım elimizden geldiğince faydalı oluruz.

Bilişim Eğitiminde Çizgi-Tagem :)

Valla bu çizgi tagem olayını çok incelemedim bikere sınıf başvurusu yaptım onda da paralı maralı dediler bıraktım öylece :)

Online eğitim değilde yerel yüz yüze burada birkaç arkadaşız öyle oldu diyelim :)

Öğrenelimde nasıl olursa olsun artık :)

bende samsundayım ve sizin gibi bende php ve mysql üzerine egitim almak istiyorum gurubunuza beni de eklerseniz sevinirim

Geri