SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Selam 2006 gece

gençlik ne yapmışsınız yaaa doldurmuşsunuz burayı herkeze selam. Ümitim ayriyetten sana bir daha selam.
Arkadaşlar hepinize görevlerinizde başarılar.
Not: Askerde olanları unutmayın yaw garip ellerde kaldık buralarda.... :p :p :p

hayırlı olsun

PAŞA' Alıntı:
Herkese selâmlar.Ben de 2007 OMÜ Bilg. ve Öğrt. Tekn. Bölümü mezunuyum.Şuan Rize merkezde görev yapmaktayım.Sitede emeği geçenlere ve geçeceklere şimdiden teşekkürler.

Paşa keşke yerinde ben olsam. Rize çok güzeldir. hiç bir sıkıntı çekmessin. zaten anlamışsındır. Yni görevinde başarılar dilerim. bu arada hangi okulda görv yapıyorsu

slm dostum beyazkan nerelerdesin ya tanju sanada mrb lar bi türlü görüşemedik kendinize dikkat edin

bende 2007 böte mezunuyum.şuan memur olarak üniversitede çalışıyorum.kurumlarası geçişle öğretmenliğe müracat etmemize imkan veriliyo fakat kontenjançok az olduğu için sıra beklemek zorundayız.Bi gün inş.atanırız....saygılarımla...

iyidir dostum ümit ben yozgattayım seni sormalı sen nerdesin sanki forumu biraz msn ye cevirdik gibi geliyo bana ama başka bir ortanda görüşmek farklı oluyo tabi :D

Selamlar arkadaşlar

Yaaa Alpi az salda forum rahatlasın kardesim yaaa bune hersayfada mesaj siteye admin mi olacan lan yoksa.şaka bi yana herkese selamlar sevgiler.... :p :p :p

merhaba arkadaşlar bende burdayım..2006 gece ...bakıyorumda burası bizim sınıfın forumu olmuş:) şimdiden canım alpiyi:), enveri, ademi, hakanı, rıdvanı, aykutu, meryemi, ümiti gördüm. hepinize meslek hayatınızda başarılar. ben normalde kırıkkalede görev yapıyorum ama şimdi mardin mazıdağıda asker öğretmenim :cry: görüşmek dileğiyle :+1: :+1: :p :p

:) Arkadaşlar nasılsınız. Wolf_son iyi güzelde kardeşim insan ismini yazar. Bide bende burdayım demişsin:)))) Sen gerçekten bizim snıftamıydın :D Şaka şaka canım benim...

oo dostum recep hoş geldin sonunda yüce rabbim burada da bizi buluşturdu kendine dikkat et kib

Geri