SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
mesut2020' Alıntı:
merhaba arkadaşlar...eski arkadaşları burda görmek güzel ama yeni 2007 mezunları daha bu formu keşfetmemişler sanırım:=)
Neyse bende 2007 gece mezunlarından mesut. Memleketim muş da göreve başladım...
Vatana millete hayırlı olsun:)
görevin hayırlı olsun bu arada nasıl gidiyor hayat umarım iyisindir

mesut nasılsın kardeş beni tanımışsındır heralde. ben formu uzun zamandır keşfettimde. bu başlığı görmemiştim:) bu arada vildan kazım alpay sizlerede selamlar...

Slm ben tanju. 2006 BÖTe mezunuyum. Zaten bir çoğunuz beni tanıyor :) Şuan yozgat çekerekte görev yapıyorum. Görüşmek üzere by

slm tanju olim bi türlü görüşemedik ya umarım en kısa zaman da

Ya sorma Alpi. Zaman su gibi gelip geçiyor. durdurabilene aşk olsun. gorusemedik bir türlü. İnşLLAH en kısa zaman içinde görüşürü kardeşim ...

alpim haklisin sıkmıycaz ogrenciyi de onlarin biraz sıkmasi gerekiyo kendini :+1:
biz boylemiydik yaaa:p
aklima geldikce guluyorum hala
hepinizi cok ozledim arkadaslar, sevuurum hepinizi

vay efendim bizim tayfa burada süper. nasılsınız arkadaşlar.herkes ayrı bi yerde

ben de OMÜ 2005 mezunuyum. ilköğretim okulunda formatörüm. arkadaşlar seminer döneminde haftada 18 saat ücret alınıyormuş. bana 15 saat verdiler. bu konuda bilgisi olan varsa acil cevap bekliyorum. memnun oldum...

ben de OMÜ 2005 mezunuyum. ilköğretim okulunda formatörüm. arkadaşlar seminer döneminde haftada 18 saat ücret alınıyormuş. bana 15 saat verdiler. bu konuda bilgisi olan varsa acil cevap bekliyorum. memnun oldum...
arkadaşım sen alabilmişsin ne güzel,bizimkinden hala ses seda yok :shock: fakat duyduğuma göre,yani okuldaki tecrübeli hocalar söyledi 15 saat veriyorlarmış.

slm alpay bi sen cevap vermişsin kardeş:) ben giresun şebinkarahisarda göreve başladım. sen nerelerdesin?? nasılsın??

benim 1999 başlayan omü bilgisayar öğretmenliği maceram 2001 de bitti. Ege üniversitesine yatay geçiş yaptım.
ama Samsun u hiç unutmadım güzel şehirdi.

Herkese selâmlar.Ben de 2007 OMÜ Bilg. ve Öğrt. Tekn. Bölümü mezunuyum.Şuan Rize merkezde görev yapmaktayım.Sitede emeği geçenlere ve geçeceklere şimdiden teşekkürler.

mkaratayy' Alıntı:
slm alpay bi sen cevap vermişsin kardeş:) ben giresun şebinkarahisarda göreve başladım. sen nerelerdesin?? nasılsın??
bende yozgattayım dostum herşey yolunda tşkler

arkadaşlar merhaba, bende OMÜ 2007 gündüz mezunuyum. tanıyan tanımayan herkese selam.

2005 SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. BİLG VE ÖĞRETİM TEKNO. ÖĞRETMENLİĞİ GÜNDÜZ MEZUNUYUM HERKESE SELAMLAR

boteonur geldim kardeş

2004 mezunu mehmet gündüz ne zaman yanlız bıraktık seni

rıdvan abi nbr... ben de sizden sonraki yıl mezunuyum.. beni belki isim olarak bilmezsin ama görsen tanırsın.. ben gökhan.. ben de II. Öğrt.dim...

mesut2020' Alıntı:
merhaba arkadaşlar...eski arkadaşları burda görmek güzel ama yeni 2007 mezunları daha bu formu keşfetmemişler sanırım:=)
Neyse bende 2007 gece mezunlarından mesut. Memleketim muş da göreve başladım...
Vatana millete hayırlı olsun:)

mesut nbr yaa? ben gökhan.. nasıl gidiyo öğretmenlik?

Geri