SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
arkadaşlar ben de 2005 böte mezunuyum. Herkese yeni eğitim-öğretim yılında başarılar..

hepinize selamlar arkadaşlar
bir 19 mayıslı daha
bende 2006 mezunuyum görüyorumki burada bizim arkadaşlar da var
rıdvan, aykut , adem burada gördüklerim
eminimki diğer arkadaşlarda en kısa zamanda burada olacak

merhaba arkadaşlar ben de 2006 gündüz mezunuyum.Sivasta görev yapıyorum.Tüm arkadaşlarımın ramazanını kutluyorum. :D

ahada kamberde geldi düğün nerde :) 2003 gece.
samsun vezirköprüden selamlar olsun tanıdık isimlere rastlamak güzel;
tanımadık isimlerinde BİLGİSAYARcı olduğunu bilmek güzel.

merhaba arkadaşlar...eski arkadaşları burda görmek güzel ama yeni 2007 mezunları daha bu formu keşfetmemişler sanırım:=)
Neyse bende 2007 gece mezunlarından mesut. Memleketim muş da göreve başladım...
Vatana millete hayırlı olsun:)

ergecan' Alıntı:
ahada kamberde geldi düğün nerde :) 2003 gece.
samsun vezirköprüden selamlar olsun tanıdık isimlere rastlamak güzel;
tanımadık isimlerinde BİLGİSAYARcı olduğunu bilmek güzel.

Hoş geldin kardeşim.

2005 mezunuyum 2. öğretim... çorumda görev yaıyorum bizim devreden birileri varmıdır acaba?

Ben de omü 2005 mezunuyum, omü'nün eğitimi hakkıında ne düşünüyorsunuz? Bilgisayar öğretmenliğinden memnun musunuz? Düşüncelerinizi merak ediyorum, cevap verirseniz memnun olurum. Herkese hayırlı ramazanlar.

2005 OMÜ BÖTE mezunuyum tanıdık sınıf arkadaşa rastladım ama mezuniyetimi yanlış yazdı UĞUR AYARA

bende omü 2003 gündüz mezunuyum.
gündüzcüler yok ortalıkta .
yazanları okudum ama kimseyi çıkaramadım
şimdi aydın karacasuda doğu görevimi yapıyorum.

Selam arkadaşlar bende 2004 mezunuyum... Bu işte bir tuhaflık var: 2006 mezunları sözleşip mi geldiniz hepiniz buradasınız :!: 2004 mezunları sizleride beliyoruz....

SELAM ArKaDaŞLaR Bende samsun ondokum mayıs ünv böte 2006 gündüz mezunuyum. Baktım bayağ tanıdıklar varmış burda Sevindim bunaa :roll:

slm bende omu 2004 mezunuyum. tamer mancar ,osman ur sizden bahsetti , bende osmanla aynı ilçede yakakentte görev yapıyorum. kolay gelsin.
Fatih BULUT

Herkese merhabalar.
Bende 2007 mezunuyum.Şuan İstanbul Kağıthane'de görev yapmaktayım.Hoşça kalın

tmancar sanırım sen Tamer sin. Bende 2003 19 Mayıs BÖTE mezunuyum. Şu anda İstanbul 'da Özel Daruşşafaka Eğitim Kurumları'n da çalışıyorum. :)

sayın karinca_52. Ben de 2005 gündüz BÖTE mezunuyum. Şu an Sivas ta görev yapıyorum. İsminizi öğrenebilirmiyim.

BEN MURAT 2005 GÜNDÜZÜZ BİZ

Geri