SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
bizim sınıftakiler nerdesiniz ayki rıdvan kadir hakan size söylüyorum nasılsınız

hakanotuken' Alıntı:
usare arkadaşım iyi güzel olmuş sanırım samsunlusun çokta güzel olmuş. Sizin dönemden 2. öğretim ci oğuzhan yazıcı diye bir arkadaş vardı sanırım belki tanırsın. Tekrar hayırlı olsun. Mutlucan andırın nasıl güzel mi hiç gitmedim 2 sene sonra il içi tayin istersem belki isterim

Oğuzhan Yazıcı benim sınıf arkadaşım dı. Mezun olduktan sonra birkaç defa görüşebildim ama birdaha haber alamadım. Varmı haberi olan?

Bu arada Mehmet hocam merhabalar. Ben 2003 mezunlarındanım (Mancar). Hani 3D Movie Maker ile bir çizgifilm yapmıştım. Muhammed hocaya ve İsmail hocaya selamlar (Tabi halen orada devam ediyorlarsa)

Ordudaki arkadaşlar...Ben de orduya tayin istedim, bakalım çıkacak mı?

Bu başlığı açtıktan sonra pek bakamamıştım baya gelen olmuş. Ama çoğunlukla 2006 lılar var. Bu genç nesil interneti bizden daha çok seviyor galiba :D

ama umarım merkezde bi yerlere istemişinizdir tayin.çünkü ben merkezden uzak bi beldedeyim.koşullar cidden zor.ben de orduluyum ama orduda bu koşullarda bi yer olduğunu gelince gördüm ancak.

İlk tercih merkez, sonraki 3 tercih Fatsa, bir tane de Ç.Pınar var. Hayırlısı olsun bakalım.

inşallah hocam hayırlısı olur.Tabi merkezdeki durum daha farklıdır mutlaka.Umarım istediğiniz yer olur. :)

merhaba

zyakan kardeş durumun gerçekten zor allah kolaylık versin. ordu diyince merkez diye düşündüydüm ama gerçekten dediğin yerde görev yapmak zor. :!:
Bu arada mehmet hocam merhaba alpi merhaba hepinize selamlar.

adige kardeşim hoşgeldin.burada da buluştuk nihayet.gerçi normal zamanda görüşüyoruz ama bu site her yönüyle bize hitap ediyor.seni de burada görmek güzel :)

tmancar hocam uzun zamandır foruma girmiyordum yeni gördüm.Umarım hayırlısı olmuştur sizin için.Yeni görev yeriniz hayırlı olsun.

zyakan' Alıntı:
tmancar hocam uzun zamandır foruma girmiyordum yeni gördüm.Umarım hayırlısı olmuştur sizin için.Yeni görev yeriniz hayırlı olsun.

Çok teşekkür ediyorum. İnşaallah herkese, heryönden hayırlı olacak yerlerde görev düşer.

Bende 2002 mezunuyum yani OMÜ'nün ilk mezunlarından :)
İkinci öğretim varmı başka orda ikinci yada birinci öğretim mezunu OMÜ'nün
SAYGILARIMLA....

Merhaba arkadaşlar. Bende Samsun 19 Mayıs Üni. Eğitim Gak. BÖTE'den 2004 yılında mezun oldum. Forumda böyle bir bölümle karşılaşmak çok sevindirici....

Merhaba arkadaşlar OMÜ mezunlarını görmek güzel!
Bende 2005 2.öğretim mezunuyum şu an ANKARA Kalecikte görev yapıyorum.

Bu Mehmet Hoca dediğiniz
Mehmet Soylu mu?
Sağolsun beni 95 vizeyle bırakmıştı alttan aldım dersi.Ama yinede seviyorum onu.
Akademisyen olacak adam.

merhaba arkadaslar bende 2006 mezunuyum suan aydin kocarli ilcesinde gorev yapiyorum. Tanidik arkadaslar bi hayli var. Saglicakla kaliniz...

Geri