SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Bu arada Kimya dersine giren Cengiz hocayı, hatırlıyorsunuz diil mi? Hala anıyorum kendisini :verymad:

okanformula' Alıntı:
Bu arada Kimya dersine giren Cengiz hocayı, hatırlıyorsunuz diil mi? Hala anıyorum kendisini :verymad:
Ben de ben de :( Kimyadan okul uzattım. Dersi verdiğim sene de ders kalktı iyi mi :?

mehmet hocadan biz bişey öğrenemedik çünkü ilk mezunlar biziz onlarda liseden gelmişlerdi sadece öğrencilere laf yetiştirmekten başka bişey yapmıyordu

Merhaba arkadaşlar ben de 2005 gündüz mezunuyum. Fatsa Anadolu Öğretmen Lisesinde görev yapıyorum.

2002 böte gece Yunus Emre Elevli arkadaşımız vefat etmiştir. Allah mekanını cennet eylesin.

sürekli olarak hocalar eleştirilmiş diğer bölümlerin diğer ünilerin kaç hocasını gördünüz?

Diğer ünilerin (sakarya-kocaeli) hocalarını gördüm bizimkiler en azından insanlık barındırıyorlar...
Diğer taraftan başka bölümlerin hocaları ilkokul öğrencisi muamelesi yapıyor hâla.
Ama biz 4 sene boyunca hepsiyle olmasa da bazı hocalarla arkadaş gibiydik...

Ayrıca fizikçi diye eleştirilmesini de anlamıyorum bilgisi yok mu var?

Ondan daha üst olduğu halde onun kadar bilgisi olmayan doç vs var mı var...

Neyse bence güzel 4 seneydi, illa kı kızılıcak anılar hocalar vardı ama bence bunlar devede kulak...

Bizim sınıfın zaten genel bir olumlu havası vardı, hocalarda böyle diyordu belki bu kadar iyi şeyler düşünmemin sebebi de o olumlu havanın bize ve hocaya yansımasıdır...

Geri